Logo
 Spausdinti šį puslapį

Bendražygiai pristatys knygą apie A.Brazauską

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Šiandien Veiviržėnų ir Gargždų bibliotekose bus pristatoma knyga apie Algirdą Brazauską.

Į susitikimus kviečia Nepriklausomybės akto signataras, dabar LRT Tarybos narys Česlovas Juršėnas ir išpopuliarėjusios knygos autorius, prezidento A. Brazausko atstovas spaudai Vilius Kavaliauskas.

Knygos „Žmogus laiko taikinyje. Algirdas Brazauskas draugų ir oponentų akimis“ pristatymo turas organizuojamas daugelyje šalies bibliotekų.

Susitikimai vyks 13 valandą Veiviržėnų kultūros centre ir 16 valandą Gargžduose, bibliotekos renginių salėje (Klaipėdos g. 15, I a.).

Paprašytas paruošti leidinį, V.Kavaliauskas raštais kreipėsi į daugelio šalių vadovus, žinomus politikus bei visuomenės veikėjus, prašydamas be cenzūros parašyti prisiminimus apie Lietuvos prezidentą, premjerą, tėvą. Rengdamas knygą, autorius išklausė daugiau nei 400 žmonių – Prezidento artimųjų, oponentų, bendražygių, užsienio šalių prezidentų – ir į knygą sudėjo 146 jų liudijimus. Knyga buvo išleista didelės apimties, iliustruota originaliomis nuotraukomis. Joje yra kardinolo Audrio Juozo Bačkio, Lietuvos prezidento Valdo Adamkaus, užsienio šalių prezidentų, bendrapartiečių, bendradarbių ir Lietuvos žmonių prisiminimai.

 

Renginių afiša:

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,