Mano GargždaiĮ talką parke – statyti naujų vaikų aikštelės įrengimų

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)

vaikas

Gargždų miesto bendruomenė visus gargždiškius kviečia į pagalbą. Talkininkų rankos labai praverstų spalio 26-ąją, 10 valandą, kur bendruomenė ketina pastatyti naujus vaikų žaidimų aikštelės įrengimus.

Į Gargždus atkeliauja  naujosios sūpynės, kurioms reikia paruošti vietą ir jas pastatyti.

Kaip naujienų portalui „Mano Gargždai“ sakė Gargždų bendruomenės pirmininkė Roma Litvinaitė-Paplauskienė, labiausiai kito šeštadienio rytą reikės pagalbininkų su kastuvais bei grėbliukais.

Gavus lėšų iš Socialines apsaugos ir darbo ministerijos Vietos bendruomenių  savivaldos programos, vaikų žaidimų aikštelei nupirkta naujų įrengimų už 19 tūkstančių 54 litus 84 centus.

Gargždų seniūnijai suorganizavus viešuosius pirkimus, nupirkta supynė  „Gandro lizdas“, kuri tinka ir neįgaliesiems, dviguba supynė mažiausiems gargždiškiams,  spyruokliukas „Gandro lizdas“, kuri taip pat  pritaikyta ir neįgaliesiems bei vaikų mėgstama apvali karuselė.

Pasak R.Litvinaitės-Paplauskienės, kad būtų galima įsigyti daugiau įrenginių aikštelei, buvo atsisakyta jų pastatymo paslaugų. Būtent todėl bendruomenei reikia talkininkų. Įrengimai bus įbetonuoti ateinantį šeštadienį.

Už  likusius 1 900 litų dar nupirkta žoliapjovė-krūmapjovė aikštelei prižiūrėti.

Bendruomenės pirmininkė taip pat pasidžiaugė, kad bendrovė „Laiptai į dangų“ nusprendė padovanoti suoliukus vaikų žaidimų aikštelei parke. Suoliukai jau gaminami, tačiau į parką atkeliaus pavasarį.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 222 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,