Mano GargždaiKaltina „auksinių balsų“ pirkimu (papildyta)

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

posedzio rezultatas

Neeilinis Tarybos posėdis šiandien Klaipėdos rajono savivaldybėje truko vos daugiau nei pusvalandį.

Valdantieji politikai pritarė sprendimo projektui dėl kelių priežiūros lėšų paskirstymo pagal tą patį planą, kurio nepavyko patvirtinti praėjusią savaitę.

 

„Perka“ balsus?

Kaip naujienų portalui „Mano Gargždai“ sakė Tarybos narys Sigitas Karbauskas, vis tik sprendimas buvo priimtas paisant politikos, o ne planavimo ir žmonių interesų.

„Jokiu būdu nesame prieš tą kelią, tačiau man nepatinka, kad kaskart, kai daugumai prireikia „prastumti“ kokius nors sprendimus, jie „perka“ Tarybos narių balsus priimdami jiems, jų rinkėjams ar jų asmeniniams interesams palankius sprendimus. Reikia viešai pasakyti, kad po to, kai nelaimė ištiko vieną iš Tarybos narių – Daliją Šeporaitienę, linkime jai sveikatos, valdantieji ėmė priiminėti sprendimus ypač palankius dviem Tarybos nariams, kurių balsai tapo „auksiniais“. Akylesnis pilietis puikiai mato, kad pastaruoju metu valdantieji labai dosnūs Tarybos narių Raimondo Simonavičiaus ir Egidijaus Skarbaliaus interesams“, - neslėpė S.Karbauskas po Tarybos posėdžio.

S.Karbauskas priminė, kad šiuo metu opozicijoje dirba 11 politikų, dėl D.Šeporaitienės ligos valdantieji šiuo metu turi 13 narių ir balsų vietoj anksčiau įprastų keturiolikos, todėl dviejų Tarybos narių - R.Simonavičiaus ir E.Skarbaliaus balsai labai svarbūs „buldozerio“ tipo klausimams priimti.

 

Reikia įrodyti?

Naujienų portalas „Mano Gargždai“ ir Tarybos nario Egidijaus Skarbaliaus, gyvenančio Kunkiuose, klausė, kaip jis vertina opozicijos nuomonę, kad Kunkių kelią ne pagal eilę buvo nuspręsta tvarkyti dėl to, kad valdantieji tokiu būdu "perka" jo balsą, kurio prireiks kitiems sprendimams priimti.

„Visų pirma, tai labai neatsargūs ir neapgalvoti kaltinimai. Tai reikia įrodyti. Aš važinėju visomis gatvėmis, ne tik Kunkių keliu. Važiuoju ir Gargždų gatvėmis. Ar dabar dėl kiekvienos gatvės remonto, kuria važiuoju mane kaltins kažkuo?-pasipiktinęs klausė E.Skarbalius.- Nemanau, kad opozicijai vertėtų švaistytis tik prielaidomis paremtais klatinimais. Išpūstas šis reikalas“, - baigė pokalbį E.Skarbalius, teisindamasis tuo, kad privalo dalyvauti netikėtame jo darbovietėje surengtame patikrinime.

 

Argumentus dėstė iš anksto

Dar prieš Tarybos posėdį Klaipėdos rajono savivaldybės tinklapis skelbė informaciją, kurioje buvo dėstomi argumentai, kodėl pasirinkta asfaltuoti Zeigių gatvę Kunkių kaime ir privažiuojamąjį kelią prie Dargužių.

Statybos ir kelių priežiūros skyriaus vedėjas Algirdas Ronkus priminė, kad spalio 1 dieną iš Kelių plėtros programos Klaipėdos rajono savivaldybei buvo skirti papildomi 400 tūkstančių 600 litų. Šią pinigų sumą Savivaldybė turi įsisavinti iki metų pabaigos, tad svarstyta, kurį kelią asfaltuoti.

Esą Statybos ir kelių priežiūros skyriaus darbuotojai išanalizavo situaciją ir nusprendė siūlyti asfaltuoti Zeigių gatvę Kunkių kaime ir privažiuojamąjį kelią prie Dargužių.

Kunkių kaimo bendruomenė dėl minėto kelio kreipėsi, rengiant Klaipėdos rajono savivaldybės strateginį plėtros planą 2004-2012 m. Asfaltavimo darbai buvo numatyti 2012 m. Dėl lėšų stygiaus kelias nebuvo išasfaltuotas.

Anot A.Ronkaus, šiam keliui prioritetas teikiamas todėl, kad jis yra sunkiai pravažiuojamas, kelio danga išdaužyta, jo neįmanoma greideriuoti. Dėl prastos kelio būklės nekursuoja maršrutiniai autobusai, kurie palengvintų susisiekimą su Klaipėda.

Svarbiausias aspektas, kad šio kelio asfaltavimo darbams nereikia skelbti viešųjų pirkimų konkurso, kurio procedūros užtrunka iki 3 mėnesių, tikino A.Ronkus.

 

Asociatyvi redakcijos archyvo fotografija

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 282 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,