Mano GargždaiGarsusis Kunkių kelias – vaizdo įraše

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

Kunkių kelias tapo labiausiai aptarinėjamu keliu šį rudenį.

Vakar paaiškėjo, kad po to, kai praėjusią savaitę Tarybos politikai balsavo už šio kelio tvarkymą, paprastojo remonto būdu, Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė pradėti tyrimą dėl Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos nario Egidijaus Skarbaliaus, kuris esą savivaldybės lėšomis panoro pasiremontuoti šalia namų esančią gatvę. Mat E.Skarbalius su šeima gyvena name Kunkiuose.

Naujienų portalo „Mano Gargždai“ skaitytojas nusprendė įamžinti, kaip atrodo šiuo metu populiariausias Klaipėdos rajono kelias. Šmaikščiame vaizdo įraše – kelias, kuris netrukus bus remontuojamas ir dėl kurio šiuo metu verda politinės intrigos.

Apie 1,5 km ilgio kelio tvarkymui planuojama skirti 634,1 tūkst. litų, už šią sumą bus išasfaltuota apie du trečdalius kelio.

 

Išvadino durniais

Skaitytojas naujienų portalui „Mano Gargždai“ rašė: „Važiavau pro Kunkius, nufilmavau tą kelią. Man atrodo, kad jie durniai. Kažkada ant žvyro asfalto pigiai pasipylė ir sugadino viską. Dabar nei greideriuoti, nei kitaip tvarkyti.“

Pacitavus šį gargždiškio laišką Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Statybos ir kelių priežiūros skyriaus vedėjui Algirdui Ronkui, šis sutiko, kad skaitytojo nuomonė – taikli.

„Tikrai, situacija ten prasta. Gyventojai iš savo lėšų mėgino kelią taisyti, tačiau kelio kokybė – labai bloga. Ir nieko negalima padaryti be didesnių investicijų. Būtų žvyras, būtų galima greideriuoti, lyginti. Dabar, pradėjus kelio remontą, vienur reikės pilti asfaltą, kitur nekokybiškai paklotą –nufrezuoti“, - naujienų portalui „Mano Gargždai“ sakė A.Ronkus.

Priminsime, kad politikai praėjusį ketvirtadienį nusprendė atsisakyti kelio Maciuičiai-Ežaičiai tvarkymo, pirmenybę suteikiant 16-17 vietas užimantiems objektams: Zeigių gatvei Kunkių kaime ir privažiuojamajam keliui prie Dargužių kaimo nuo kelio Klaipėda-Karklė-Dargužiai.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 128 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,