Mano GargždaiP.Gražulio iš savivaldybės neiškraustys

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Seimo narys Petras Gražulis grasinęs, kad iškraustytas iš Savivaldybės pastate esančio kabineto, rinkėjus priiminės mobiliajame namelyje ant ratų, kurį pastatys Savivaldybės aikštėje, kol kas šiuos planus gali atidėti.
Gavęs Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus raštą, kuriame jam siūloma kraustytis į kitą kabinetą, Seimo narys atsiuntė Klaipėdos rajono savivaldybei kitą raštą, kuriame argumentuoja, kodėl kraustytis iš vos 9,1 kv.m ploto kabineto nesutinka. Šį raštą Administracijos direktorius pateiks Tarybos nariams per artimiausią Tarybos posėdį.

 

Kabinete - septyniolika metų
P.Gražulis nesutinka kraustytis iš kabineto, nes esą jo rinkėjai jau septyniolika metų, tiek laiko, kiek jis dirba Seime, savo problemų spręsti ateina būtent į šį kabinetą. Be to, Seimo nariui patogu į kabinetą pasikviesti savivaldybės administracijos darbuotojus, o tokią teisę jam užtikrina įstatymai.
Iš kabineto Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos pagrindiniame pastate P.Gražuliui buvo siūloma kraustytis į buvusią vaikų polikliniką (Klaipėdos g. 11).
Patalpų perskirstymo klausimas buvo pristatytas rugsėjo pabaigoje vykusiame Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos posėdyje. Administracijos direktorius Česlovas Banevičius Tarybos narius raštu informavo, kad Savivaldybė privalo užtikrinti Seimo nario įgaliojimų laikui ne mažesnę kaip 12 kv. m sanitarijos ir higienos reikalavimus atitinkančią patalpą su baldais ir telefonu. P. Gražulis iki šiol naudojosi kabinetu, kuris yra vos 9,1 kv. m, tad esą būtų galima ir reikėtų suteikti jam tinkamą, žymiai erdvesnį (13,2 kv. m) kabinetą jau renovuotame pastate Klaipėdos g. 11.
Įdomi detalė, kad šiame pastate rinkėjus priima ir Seimo narė Agnė Bilotaitė.

 

Asociatyvi redakcijos archyvo fotografija

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 857 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,