Mano GargždaiĮ eglutės įžiebimą Gargžduose atvyks lietuviškas senis Kalėda

Įvertinkite šį įrašą
(4 balsai)
Asociatyvi Simos Ulvikienės nuotr. Asociatyvi Simos Ulvikienės nuotr.

     Didžiųjų metų švenčių laukimas jau visai netrukus užburs mus supančią aplinką. Vienas svarbiausių Kalėdų simbolių – eglė – Gargžduose bus įžiebta jau kitą savaitę – gruodžio 3-ąją (ketvirtadienį) 18 val.


     Gargždų kultūros centro organizuojama šventė šį kartą pakvies pasidžiaugti populiaraus Volto Disnėjaus animacinio filmo „Ledo šalis" personažais. Į juos persikūnys šiuolaikinio dainavimo studijos ir vaikų šokių studijos „Trepsiukas" atstovai.

     Mintis kurti eglutės įžiebimo šventės scenografiją pagal populiarų filmą kilo Kultūros centro renginių režisieriui Vaidui Kvedarui.

     „Vaikai žiūri tuos filmukus, visos parduotuvės nusėtos Elzos ir Anos atvaizdais... Kodėl gi nesuteikus vaikams didesnio džiaugsmo ir tų personažų neįkūnijus čia? Juk ne visi nuvažiuoja į Disneilendą. Filmukas, kurį ir pats mačiau, tikrai gražus, gražios dainos – reikia imti tik tai, kas geriausia", – apie pasirinkimą pasakojo režisierius.

     Anot jo, šiuo metu intensyviai vyksta repeticijos, pagrindiniams personažams yra siuvami specialūs kostiumai. Pasirodymas, kuriame netrūks ir šokių, ir dainų truks apie 30-40 minučių.

     Eglutę įžiebti bus patikėta vieninteliam ir tikram Lietuvos Kalėdų seneliui Kalėdai, kuris, pasak V.Kvedaro, pirmą kartą svečiuosis Klaipėdos rajone. Jam padės ir Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas.

     Miestas šventiniu rūbų dabintis pradės jau šią savaitę, o penktadienį į Gargždus atkeliaus ir žaliaskarė.

     Gargždų seniūno Sauliaus Bakšinskio teigimu, viešųjų pirkimų nugalėtojai, kurie rūpinsis šventiniu miesto puošimu, bus paskelbti penktadienį. Tada ir paaiškės, kiek Klaipėdos rajono savivaldybei kainuos miesto gražinimas. Anksčiau tam būdavo išleidžiama maždaug iki 14 481 eurų (50 tūkst. litų).

 

1 komentaras

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 111 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,