Mano GargždaiPaklydėlio istorija sujaudino gargždiškius

Įvertinkite šį įrašą
(4 balsai)

Vakar Gargžduose nutiko istorija, verta apsakymo. Šuo, spėjama, susižavėjęs kalaite iš Dariaus ir Girėno gatvės, visą parą rymojo po jos langais, kol pavargęs ir išalkęs sugrįžo namo. Tuo tarpu gargždiškiai tris šimtus kartų dalijosi paklydėlio fotografija socialiniame tinkle ir ieškojo gyvūnui naujų namų, ar jo pasigedusių šeimininkų.

Žmonės komentavo, dalijosi informacija, maitino paklydėlį, kol vakar vėlai vakare paaiškėjo, kad šuo pats sugrįžo į namus. Jo šeimininkai fotografijas socialiniame tinkle pamatė tik po to, kai šeimos augintinis grįžo namo.

 

Paskelbė internete

Šuns fotografiją į naujienų portalo „Mano Gargždai“ bei Gargždų miesto bendruomenės draugų paskyras socialiniame tinkle „Facebook“ įkėlė gargždiškė dainininkė, prisistatanti Astos Neferitės vardu.

„Sveiki. Labai liūdna, bet... Na, tikiuosi, kad kažkas pasigedo savo gražuolio keturkojo... Tačiau labiau panašu, kad jį kažkas tiesiog išmetė į Dariaus ir Girėno gatvę... Šuo nuo vakar vakaro guli po pušele prie 17 namo... Gal šeimininkai ieško, arba gal yra norinčių/galinčių jį priglausti? Pati turiu du šuniukus ir net labai norėdama negaliu jo priimti į savo namus... Jei galite, pasidalinkite, prašau...“ – rašė ji ir sulaukė milžiniško palaikymo.

Gargždiškiai spėliojo, kas atsitiko šuniui. Daugelis kėlė versiją, kad gyvūnas tiesiog paklydo, kiti darė prielaidą, kad jis buvo išmestas į gatvę. Tačiau buvo ir teorija, labai tinkanti šiai liūdnai, tačiau laimingai pasibaigusiai istorijai.

 

Pasakojo meilės istoriją

 „Šitas šunelis kakinasi iš meilės. Ji įsižiebė tarp šio mielo nepažįstamojo ir mano princesės, kuri taip pat jau antrą parą džiūva iš meilės. Nemanau, kad jis išmestas. Gal baigsis meilė ir jis grįš namo,  o gal šeimininkai visgi jo jau ieško?“ – rašė gargždiškė Sandra.

Galiausiai vakar vėlai vakare paklydėlio Barto šeimininkė, netoli Gargždų gyvenanti Asta, pranešė: „Pasigastroliavo po Gargždus ir grįžo. Šuo labai mielas ir draugiškas, mylintis vaikus“. Ji dėkojo geriems žmonėms, kurie rūpinosi jos šuns likimu.

Galiausiai gargždiškiai moteriai pasiūlė prikabinti prie šuns antkaklio informaciją su jo šeimininko vardais ir kontaktais. Šeimininkė pažadėjo tokiu pakabuku pasirūpinti.

 

Nudžiugino bendruomeniškumas

Naujienų portalas „Mano Gargždai“ paklausė gargždiškės Astos Neferitės, pasirūpinusios, kad apie paklydėlį sužinotų kuo daugiau žmonių, ar skelbdama šuns fotografiją internete, ji tikėjosi, kad istorija baigsis laimingai.

„Manau, kad visada kažką darome su viltimi, kitaip nedarytume, ar ne? Tikėjausi, kad šunelis, arba grįš pas saviškius, arba ras savo namus. Mane nudžiugino, jog tikrai nemažai žmonių neliko abejingi ir veikė bendruomeniškai, - sakė ji. - Smagu, kad „Facebook'as“ turi tokių galių – padėti, rasti, sužinoti, jungti, diskutuoti, dalintis. Galbūt ši istorija paskatins ir kitus „Facebook“ naudoti ne tik pašnekesiams ar savęs rodymui. Galima ir šį tą naudingo nuveikti“.

 

Socialinio tinklo "Facebook" fotografijos

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 622 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,