Mano GargždaiKretingalės kultūros centrui – naujas rūbas

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

kretingale

Klaipėdos rajono savivaldybės Kretingalės kultūros centre intensyviai vyksta remonto darbai. Kretingalės vadovai bei kultūros darbuotojai tikisi, kad jau kitą vasarą centras pasitiks su nauju rūbu.

 

Remontui – europinės lėšos

Kretingalės seniūnijos seniūnas Vytautas Gūžas džiaugiasi, kad tik ką prasidėjęs remontas vyksta sklandžiai – šiltinamos pastato sienos, planuojamas kapitalinis vidaus patalpų remontas, elektros instaliacijos atnaujinimas. Šiems darbams Europos Sąjunga paskyrė daugiau negu vieną milijoną litų. Renovaciją planuojama pabaigti iki 2014 metų vasaros.

„Gera žiūrėti, kaip kultūros centras keičiasi akyse. Pabaigus šį remonto etapą, bus galima sakyti, kad kultūros centras yra visiškai atnaujintas. Mat kol nebuvome gavę europinių lėšų, savo kultūros namus lipdėme lyg tos kregždės lizdus. Iš sutaupytų biudžeto lėtų per trejetą metų pakeitėme centro stogą, šildymo sistemą, sudėjome langus “, - jau atliktus darbus vardino V.Gūžas.

Taip pat planuojama patobulinti centro vidaus išplanavimą, pakeisti kai kurių patalpų paskirtį.

 

Repeticijos nenutrūko

Pasak seniūno V.Gūžo, remonto darbai kultūrinės veiklos centre nesutrikdė. Nedideli renginiai vyksta seniūnijos salėje, saviveiklininkai repeticijų važiuoja į Kretingalės kultūros centro filialus Plikiuose ir Girkaliuose.

„Centre veikia ne vienas kolektyvas. Kretingališkiai mėgsta laisvalaikiu šokti, dainuoti, vaidinti. Save realizuoti meniškų polinkių turintys gyventojai gali dainuoti kaimo kapeloje, etnografiniame ansamblyje, chore, vaidinti dramos kolektyve. Turime ir vaikų ansamblį. Kai kurie kolektyvai pasirodo ne tik seniūnijoje, bet ir išvyksta į kitus rajonus“, - pasakojo V.Gūžas.

Seniūnas pastebėjo, kad susidomėjimas kultūriniais renginiais Kretingalėje šiuo metu yra kiek nuslūgęs, tačiau net neabejoja, jog atnaujinti, patogūs ir šilti kultūros namai seniūnijai yra itin reikalingi.

 

Tikisi daugiau lankytojų

„Kretingalė yra kartu ir geroje, ir blogoje geografinėje vietoje. Viena vertus, šalia mūsų yra Klaipėda – besidomintiems kultūra renginiai, koncertai, parodos yra ranka pasiekiami. Jaunimas pramogų ieško didesniame mieste, vyresni galbūt daugiau laiko praleidžia prie televizoriaus. Todėl didelių komercinių renginių Kretingalėje neorganizuojame. Tačiau esame įsitikinę, kad kultūros centras yra reikalingas, net klausimo tokio nekyla. Tai yra seniūnijos žiburys, traukos centras. Norinčių dalyvauti saviveikloje, norinčių kurti kultūrą ir meną visada buvo daug. Ir vaikai mielai lankosi mūsų renginiuose. Tikiu, kad pabaigus remontą, Kretingalės kultūros centras visada bus pilnas“, - sakė V.Gūžas.

 

Autorės fotografijoje - renovuojamas Kretingalės kultūros centras, kurio remonto darbus tikimasi baigti iki ateinančios vasaros

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 167 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,