Mano GargždaiĮ Sporto centro vadovo kėdę - du pretendentai

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

kede34

Gargždiškiai mielai aptarinėja ir netgi eina lažybų, ar po konkurso į biudžetinės įstaigos Sporto centras direktoriaus kėdę naujomis pareigomis džiaugsis Klaipėdos rajono savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotojos Ligitos Liutikienės vyras Vaidas Liutikas.

Diskusijų ir apkalbų banga šiuo klausimu kilo, kai gargždiškis Robertas Vaišnoras vietinei žiniasklaidai išplatino laišką, kuriame dėsto savo nuomonę apie Klaipėdos rajono sporto aktualijas. Sportu besidomintis gargždiškis iškėlė įdomių klausimų. Vienas iš jų – galima žmonos protekcija, kurią pasinaudos pretendentas į šį postą, treneris V.Liutikas.

Naujienų portalui „Mano Gargždai“ V.Liutikas patvirtino, kad pretenduoja į Sporto centro direktoriaus pareigas – dokumentus konkursui jis pateikė.

Paklaustas, ką mano apie tai, jog gargždiškiai kalba, jog laimėjimas šiame konkurse, dėl žmonos užimamų pareigų, jam garantuotas iš anksto, V.Liutikas išsisukinėjo.

„Na, negalima taip sakyti. Klaipėdos rajonas – mažas, sporto bendruomenė dar mažesnė – visi visus pažįsta, visi visokių ryšių turi. Negi dabar dėl žmonos darbo aš negaliu jokiame konkurse dalyvauti? – klausė jis. – Tą konkursą dar reikia laimėti. Dalyvauju jame laikydamasis visų įstatymų, negi tai nusikaltimas?“ – klausė pašnekovas.

Tuo tarpu Modestas Žukauskas, šiandien laikinai einantis Sporto centro direktoriaus pareigas, po to kai į pensiją išėjo ilgametis įstaigos vadovas Steponas Norvilas, naujienų portalui „Mano Gargždai“ teigė, kad neturi ambicijų vadovauti Sporto centrui. Esą čia prieš metus jis pradėjo dirbti metodininku ir šios pareigos jam yra priimtinos. M.Žukauskas nepaneigė gargždiškio rašinyje minimų savo giminystės ryšių su Klaipėdos rajono savivaldybės meru Vaclovu Dačkausku.

Naujienų portalo „Mano Gargždai“ duomenimis, konkurse dėl Sporto centro direktoriaus pareigų dalyvauja du pretendentai.

 

Asociatyvi fotografija

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 118 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,