Mano GargždaiSavivaldybėje – sąžinės egzaminas

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Rytoj Tarybos posėdyje  - dabartinio Klaipėdos rajono savivaldybės vicemero, ir Savivaldybės tarybos narių sąžinės patikrinimas Rytoj Tarybos posėdyje - dabartinio Klaipėdos rajono savivaldybės vicemero, ir Savivaldybės tarybos narių sąžinės patikrinimas

Tikėtina, kad jau rytoj eiliniame Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos posėdyje įvyks slaptas balsavimas. Balsavimu tarybos nariai turėtų nuspręsti, ar Kęstutis Cirtautas gali užimti savo dabartines – vicemero – pareigas.

Ši procedūra gali tapti ir dabartinio Klaipėdos rajono savivaldybės vicemero, ir Savivaldybės tarybos narių sąžinės patikrinimu.

Galimas balsavimas turėtų įvykti dėl praėjusią savaitę vienuolikos opozicijos narių pasirašyto pareiškimo, kuriame skelbiamas nepasitikėjimas vicemeru K.Cirtautu.

 

Balsavimas – remiantis įstatymu

Tikėtis balsavimo galima atsižvelgiant į įstatymus – ne vėliau, negu per dvi savaites nuo politikų pateikto nepasitikėjimo rašto, rajono meras Vaclovas Dačkauskas privalo surengti interpeliacijos procedūrą K.Cirtautui.

Pastarasis savo kolegoms, o taip pat ir rajono gyventojams, užkliuvo dėl galimo viešųjų ir privačių interesų supainiojimo. Dar spalio pradžioje naujienų portalas „Mano Gargždai“ paviešino informaciją, jog įsteigdamas įmonę, kuri gavo beveik 150 tūkst. Lt Europos Sąjungos finansavimą, K.Cirtautas galėjo pažeisti viešuosius ir privačius interesus.

 

Kaltę neigia

K.Cirtautas, duodamas interviu portalui „Mano Gargždai“ viešųjų ir privačiųjų interesų supainiojimą neigė.

Tačiau jo kolegos iš opozicijos yra įsitikinę, kad būdamas vicemeru, o kartu ir savo įsteigtos mažosios bendrijos „Manto žuvys“ vadovu, K.Cirtautas pažeidė Vietos savivaldos įstatymo 19 straipsnio 9 punkto reikalavimus. Šie draudžia  Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotojui dirbti kitose institucijose, įstaigose, įmonėse ir organizacijose, kadangi K.Cirtautas savo pareigas atlieka ne visuomeniniais pagrindais.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 431 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,