Mano GargždaiRūšiuok ir laimėk susitikimą su krepšininkais

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Socialinė akcija „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!“ kviečia visos Lietuvos 9–11 klasių mokinius  rinkti pavojingas atliekas Socialinė akcija „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!“ kviečia visos Lietuvos 9–11 klasių mokinius rinkti pavojingas atliekas

Rinkite perdegusias dujošvytes lemputes bei senas baterijas, atiduokite perdirbti ir laimėkite bilietus į „Lietuvos Ryto“ arba „Žalgirio“ rungtynes, po kurių galėsite ne tik susitikti, pasikalbėti ir nusifotografuoti su krepšininkais, bet ir pakviesti juos į savo mokyklą!

Socialinė akcija „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!“ kviečia visos Lietuvos 9–11 klasių mokinius  rinkti pavojingas atliekas – perdegusias dujošvytes lemputes bei senas baterijas – ir atiduoti jas perdirbti. Akciją organizuoja ir vykdo Elektronikos platintojų asociacija (EPA), VšĮ „Problemų sprendimo centras“, įsitraukia krepšinio klubai Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos Rytas“, UAB „Žalvaris“, VšĮ „Ekošviesa“, AB „Danske Bank“ bei Lietuvos žurnalistų sąjunga, prekybos tinklas IKI.

Socialinė akcija bus vykdoma trimis etapais. I etapo metu (2013 m. lapkritį) moksleiviai bus skatinami rinkti baterijų atliekas, II etapo metu (2014 m. sausį) – dujošvyčių lempučių atliekas, o III etapo metu (2014 m. kovą) vėl bus renkamos baterijų atliekos. Kiekviename etape aktyviausiai pasirodžiusi klasė bus kviečiama į krepšinio rungtynes Vilniuje („Lietuvos Ryto“ namų rungtynės) arba Kaune (Kauno „Žalgirio“ namų rungtynės). Po varžybų moksleiviai susitiks su mėgstamais krepšininkais ir galės gauti jų autografus bei įsiamžinti bendroje nuotraukoje.

Nuskriausti neliks ir antrų-trečių vietų laimėtojai – jiems atiteks „Lietuvos ryto“ arba „Žalgirio“ žaidėjų parašais puošta atributika. Moksleiviai taip pat turės progą į savo mokyklą pasikviesti pasirinktos komandos krepšininkus ir pabendrauti su juo apie aplinkos apsaugą, sveiką gyvenseną ir sportą. Mokinius  aplankys ir „Danske Bank“ atstovai, kurie supažindins su asmeninių lėšų, investicijų, taupymo klausimais.

Kiekvienos savo regione tarpinį etapą laimėjusios mokyklos mokiniams akcijos partneriai dovanos iki 150 bilietų į vienas krepšinio rungtynes. Gegužę bus skelbiama vienintelė visų akcijos etapų mokykla-nugalėtoja. Ji įgis teisę pakviesti į savo paskutinio skambučio šventę pasirinktos krepšinio komandos narius.

Registracija į projektą vyks iki lapkričio 10 d. Paskubėkite – priimama tik po 10 mokyklų iš kiekvienos apskrities – iš viso 100 mokyklų.

Prisijunkime prie krepšininkų ir saugokime gamtą!

Daugiau informacijos galima rasti www.pscentras.lt arba tel. 8 603 38430.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 355 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,