Mano GargždaiProbleminiam keliui nušvito viltis

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
E.Jankausko fotografija E.Jankausko fotografija

Ketvirtadienį Klaipėdos rajono savivaldybėje bus aptariami žvyrkelio Rimkai-Lėbartai-Dovilai rekonstrukcijos techninio projekto pasiūlymai.

Priminsime, kad šiemet gegužę susisiekimo ministras, sulaukęs Dovilų seniūnijoje įsikūrusios sodų bendrijos "Putinas" narių bei Rimkų, Lėbartų ir Kiškėnų kaimų gyventojų kreipimosi, skyrė 50 tūkst. litų vietinės reikšmės kelio Nr. KL0401 Rimkai-Lėbartai-Dovilai rekonstravimo techniniam projektui parengti.

Klaipėdos rajono savivaldybės skelbtą konkursą šiam projektui paruošti laimėjusi Vilniaus bendrovė "SRP Projektas" tris projekto variantus užsakovui žada pateikti jau šią savaitę.

"Prašėme bent trijų skirtingų projektinių pasiūlymų - kad būtų iš ko rinktis, - "Vakarų ekspresui" sakė Kristina Jokubaitytė, Klaipėdos rajono savivaldybės Statybos ir kelių priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė.- Ketvirtadienį pasiūlymai bus aptariami su visuomene ir projektuotojais. Tikimės išsirinkti kurį nors vieną, ir jau pavasarį planuojame techninį projektą turėti su visais statybos leidimais."

Tiesa, neatmetama galimybė, kad gali iškilti klausimų dėl žemės nuosavybės teisių, tad kol kas neprognozuojama, kada prasidės realūs problemiško žvyrkelio asfaltavimo darbai. Pagaliau dar nėra aiškus ir jų finansavimo klausimas.

Projekte numatomas asfaltbetonio dangos įrengimas 2,2 km ilgio atkarpoje (nuo krašto kelio Kaunas-Jurbarkas-Šilutė-Klaipėda iki bendrijos "Putinas"), sankasos ir tilto sutvarkymas.

Šis žvyrkelis kėlė nemažai aistrų. Pastaruoju metu gyventojai ir sodininkai ne tik rajono valdžiai, bet ir žiniasklaidai ne kartą skųsdavosi, kad keliu nebeįmanoma važiuoti palijus, nes jis tampa labai duobėtas.

Tiesa, 2011 metais buvo atliktas vadinamasis paprastasis kelio remontas - jis išgreideriuotas, duobės užpiltos žvyru. Tai kainavo beveik 354 tūkst. Lt, tačiau dangos kokybė pagerėjo tik kuriam laikui, vėliau kelias vėl tapo sunkiai išvažiuojamu.

Tad kitais metais ties kelio posūkiais teko atstatinėti išplovas, seniūnija pagal skirtus asignavimus kelis mėnesius vykdė greideriavimo darbus. Tai pernai kainavo dar 3 800 Lt.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 241 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,