Mano GargždaiĮ Juodkrantę iš Drevernos kursuos laivas

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)
Andriaus Kundroto nuotr. Andriaus Kundroto nuotr.

Penktadienį Klaipėdos rajono savivaldybėje lankėsi Neringos meras Darius Jasaitis ir Administracijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Šveikauskas. Susitikime dalyvavo meras Klaipėdos rajono Vaclovas Dačkauskas, mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė ir Turizmo informacijos centro direktorė Daiva Buivydienė.

 

Aptartos bendradarbiavimo galimybės su Neringos savivaldybe turizmo srityje, kurioms plėtoti numatoma pati geriausia priemonė – reguliarus maršrutas iš Drevernos į Juodkrantę ir atgal. Maršruto startas – birželio 4 d., Pamario turizmo klasterio sezono atidarymo dieną.

15 tūkst. eurų laivo nuomai sezonui skiria Klaipėdos rajono savivaldybė. Balandžio mėnesį baigsis konkursas ir sužinosime, kokiu laivu plaukiosime į Juodkantę, bet, kaip patikino Turizmo informacijos centro direktorė Daiva Buivydienė, laivas, nors ir kitoks nei plaukioja keltai iš Klaipėdos į Smiltynę, bus iš tiesų erdvus, − jame laisvai turėtų tilpti 50 žmonių dar ir su dviračiais, − nes juk norėsis aplankyti ir Nidą, ir kitus Neringos kampelius.

Laivas kursuos du kartus per dieną sezono metu (tris vasaros mėnesius) penktadieniais−sekmadieniais ir švenčių dienomis, o liepą – dar ir ketvirtadieniais. Kiek kainuos bilietas? Dėl to dar diskutuojama, bet kaina bus tikrai įkandama visiems.

Neringos meras Darius Jasaitis jau anksčiau viešai išreiškė pageidavimą, kad laukia į Neringą kuo daugiau atplaukiančių, o ne atvažiuojančių automobiliais poilsiautojų.

Šiuo metu Turizmo informacijos centras planuoja, kokių dar įdomių, vertingų ir patogių priemonių, paslaugų ir maršrutų pasiūlyti, susijusių su naujuoju reisu. Galbūt dviračių nuomą Drevernos prieplaukoje? O gal dar papildomų maršrutų į Mingę? 

Tikimasi, kad verslo sektorius sukrus ir sumanys dar daugiau veiklų, susijusių su reguliariuoju maršrutu. Gal pagaliau Drevernoje sulauksime ir pliažo, maudynių vietos mariose?

Į Neringos pusę plauksiančių, tikėtina, netrūks, o ką dar mes, savo ruožtu, galėtume pasiūlyti, kad atgaliniu reisu grįžtų ne tik Klaipėdos rajono gyventojai, bet atplauktų pasižvalgyti pas mus ir Neringos gyventojų ar svečių?

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 270 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,