Mano GargždaiLankomumo rekordus mušanti komedija keliauja po Lietuvą

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Po Lietuvą turą tęsianti subtiliai intelektualaus humoro prisodrinta „Kitokio Teatro“ komedija „(Ne) Galiu tylėti, (Ne) Galiu mylėti! RASOS-BASOS“ (rež. Ričardas Vitkaitis) jau muša lankomumo rekordus! Bilietų visiems, norintiems pakliūti į spektaklį, nebepakanka nuo pat pirmųjų pasirodymų, tad raginama suskubti. Šį kartą balandžio 24 d. 17 val. spektaklis svečiuosis Gargždų kultūros centre.

 

Komedijoje susitinka keturios charizmatiškos, krykštaujančios supermoterys, gyvenančios amžiaus tarpsniuose nuo 25 iki 55 m. Viena per kitą jos kleketuoja savo istorijas – ir dūzgia lyg bičių avilys aliarmo metu! Čia net patys privačiausi niuansai išparceliuojami draugių teismui, tad lankytojų amžius ribojamas: N-18. Stebint neįtikėtinas moterų gyvenimo situacijas, nevalingas kvatojimas palaipsniui apsėda visą salę. Ir nebelieka kitos išeities – tik prisijuokti į valias!

Komedijos aktoriai – žiūrovams puikiai pažįstami iš TV laidų, kino filmų, įvairių teatro projektų: Aušra Štukytė, Lina Rastokaitė, Ramūnas Šimukauskas, Gabija Ryškuvienė ir prie spektaklio komandos ką tik prisijungusi kino, Lietuvos nacionalinio dramos teatro, TV laidų „Pagauk kampą“, „Dar pažiūrėsim“, „Dviračio šou“ aktorė Rimantė Valiukaitė, ture po Lietuvą žada nepakartojamas emocijas.

Komedija atskleis: moteris – tai tūkstančiai veidų ir vaidmenų; žemėje visi keliai veda į moterį, o ne į Romą; moteris – tai deivė, gundytoja, kerėtoja ir pinčukas viename! Bet kaipgi pasaulis be moterų?!

Užgriuvus netikėtai didžiuliam pasisekimui, kūrybinė komanda pakeitė aktorių garderobą, žiūrovus herojės stebins naujomis, spalvingomis suknelėmis. Laukia ir daugiau staigmenų.

„(Ne) Galiu tylėti (Ne) Galiu mylėti“ – tai kultine pretenduojanti tapti komedija, subalansuota ir moterims, ir jas labiau trokštantiems suprasti vyrams. Misija – neįmanoma? Susitikime ture po Lietuvą ir pažiūrėsime.

 

SUSITIKIME TURE:

- balandžio 22 d. Plungės KC;

- balandžio 24 d. Gargždų KC;

- balandžio 25 d. Panevėžio J.Miltinio teatras;

- balandžio 26 d. Radviliškio KC;

- gegužės 3 d. Raseinių KC;

- gegužės 4 d. Šiaulių dramos teatras;

- gegužės 5 d. Vilnius, muzikinis teatras „Muzikinės legendos“.

- gegužės 12 d. Kaunas, Girstučio rūmai.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 141 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,