Mano GargždaiGargždų SC tinklinio komandos varžėsi įvairaus rango varžybose

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Gargždų SC nuotr. Gargždų SC nuotr.

Balandžio 14-17 dienomis Gargždų SC tinklininkai Lydoje (Baltarusija) dalyvavo tarptautiniame tradiciniame Viktoro Kuzmickovo garbei organizuojamame tinklinio turnyre.

 

Turnyras vyko 28 kartą, jame dalyvavo 8 komandos iš Baltarusijos, Ukrainos ir Lietuvos. Jos buvo suskirstytos į du pogrupius po 4 komandas. Grupės varžybose pralaimėję visus tris mačus mūsų tinklininkai dėl 7-8 vietos žaidė su kito pogrupio 4 vietą užėmusia Ukrainos komanda. Nugalėję ukrainiečius rezultatu  3:0 Gargždų SC tinklininkai turnyre užėmė 8 vietą. Pasak Gargždų SC komandos trenerio Deivido Žukausko, dalyvavimas turnyre davė naudingos patirties, nors varžybose buvo galima pasirodyti ir geriau, jeigu komanda būtų dalyvavusi pilna sudėtimi. Anot jo, ligos pakirto tris komandos žaidėjus, kurie į turnyrą nebeišvyko.

Balandžio 16 d. Alytuje vyko Lietuvos vyrų senjorų 50+ ir moterų 40+ tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo Gargždų SC vyrų ir moterų komandos. Turnyre dalyvavo 6 vyrų ir 4  moterų komandos.

Vyrų komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po tris komandas. Grupės varžybose gargždiškiams nepavyko įveikti Panevėžio  ir  Vilniaus komandų, tad į ketvertuką prasibrauti jiems nepavyko.

Moterų varžybose komandos žaidė rato sistema. Pirmosiose varžybose rezultatu mūsiškės 2:0 nugalėjo Vilniaus komandą, o kitose rungtynėse kiek netikėtai rezultatu 2:1 pavyko įveikti daugkartinę čempionę –Kauno „Sixtos“ komandą. Deja, fortūna nusigręžė varžybose su Šiaulių komanda. Gargždiškės pralaimėjo rezultatu 0:2 Šiaulių tinklininkėms ir grupės varžybose mūsų komandai nepalankiai susiklosčius aplinkybėms, teko skaičiuoti komandų tarpusavio varžybų setų santykį. Jis mūsų tinklininkėms buvo nepalankus, todėl iškovojusios dvi pergales ir patyrusios vieną pralaimėjimą Gargždų SC tinklininkės liko trečios.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 230 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,