Sporto centras ir Visuomenės sveikatos biuras kviečia į tradicinius kas savaitę vykstančius dviračių žygius. Ne išimtis ir šis – Motinos dienos sekmadienis.
Gegužės 1-ąją, 11 val., dviratininkai rinksis Gargžduose prie Sporto centro. Vėliau kolona pajudės J.Basanavičiaus gatve link Dovilų, nuo Dovilų link Ketvergių, nuo Ketvergių link Jonušų per Dauparus grupė grįš į Gargždus.
Kelionės maršrutą sudaro apie 32 km.

Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Aktyviai sportuojantys Priekulės lopšelio-darželio vaikai
25 gruodžio 08, Pirmadienis 15:07 Paskelbtas Bendruomenės
-
Gargždų sunkiaatlečiai Panevėžio miesto šventėje
25 rugsėjo 09, Antradienis 15:12 Paskelbtas Sportas
-
„Banga“ patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės – Panevėžyje nusileista šeimininkams
25 rugpjūčio 21, Ketvirtadienis 09:56 Paskelbtas Sportas
-
Patirtas pralaimėjimas „Banga“ 0:1 „Hegelmann“
25 rugpjūčio 14, Ketvirtadienis 12:07 Paskelbtas Sportas
-
„Žmonių su negalia sporto festivalyje” sportas susijungė su bendryste
25 rugpjūčio 05, Antradienis 15:33 Paskelbtas Sportas
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 131 svečiai (-ių) ir narių nėra






