Mano GargždaiMuziejuje – skulptoriaus Algirdo Boso autorinių darbų paroda

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Redakcijos archyvo nuotr. Redakcijos archyvo nuotr.

Gegužės 13 d. (penktadienį) 16 val. Gargždų krašto muziejuje vyks skulptoriaus Algirdo Boso autorinių darbų parodos „Medaliai, skulptūra, piešiniai“ atidarymas. Paroda eksponuojama iki birželio 16 d.

 

Algirdas Bosas – kūrybingas skulptorius – atviras naujovėms ir permainoms. Skulptoriaus A. Boso kūryba šiandien yra ne tik Lietuvos, bet ir šiuolaikinės pasaulio kultūros dalis. Menininko darbai pasklidę ne tik Lietuvoje, jie pasiekė Norvegiją ir Pietų Korėją. Autorių visada dominanti ir jaudinanti tautos istorija išradingai atspindima ir proginiuose medaliuose, pats jis nuolat dalyvauja Lietuvos banko kolekcinių monetų ir naujų paminklų konkursuose. Lietuvos praeitis, jos sąsajos su dabartimi – svarbi visos A. Boso kūrybos tema. Parodoje eksponuojami medaliai primena didikus, rašytojus, poetus, dailininkus, švietėjus, kitus lietuvių kultūros ir visuomenės veikėjus. Grakščiai komponuodamas linijų ritmus, reljefus, herojų portretus ir rašytinius tekstus A. Bosas savo medaliuose metaforiškai perteikia jų gyvenimo siužetus – šitaip randasi „mažieji paminklai“.

Aktyviai kuriantis ir garsinantis Lietuvą užsienyje, galintis pasigirti įsimintinais ir reikšmingais meno darbais A. Bosas šiuosyk pristatys ir bene pačią naujausią savo kūrybos dalį – skulptūrą „Banga“, skirtą legendiniam Gargždų futbolui, šiemet švenčiančiam 50 metų jubiliejų.

Maloniai laukiame apsilankant parodoje.

 

 

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 856 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,