„Gargždų pramogos-Ąžuolas“ švaistė progas, bet pergalę iškovojo

Gargždų pramogos - Ąžuolas nuotr. Gargždų pramogos - Ąžuolas nuotr.

Pirmadienį vykusiose LFF II lygos vakarų zonos čempionato rungtynėse „Gargždų pramogos – Ąžuolas“ išplėšė pergalę prieš „Radviliškį“ ir nugalėjo rezultatu 3:2.

Jau vien per pirmas dešimt pirmojo kėlinio minučių gargždiškiai iššvaistė tiek progų pelnyti įvarčius, kurių būtų pakakę pergalei pasiekti. Įpusėjus kėliniui, išsiveržti į priekį pavyko tik po tikslaus G.Ratkaus 11 metrų baudinio.

Po rungtynių pertraukos komanda ir toliau švaistė puikias progas. Iš palankių padėčių kamuoliai skriejo greta vartų arba tiesiai į vartininką. Pirmasis pavojus prie gargždiškių vartų kilo tik įpusėjus antram kėliniui, o netrukus klaida pasinaudoję svečiai rezultatą išlygino (1:1). Prireikė vos poros minučių persvarai atstatyti, kai po puikaus perdavimo iš aikštės krašto R.Malakauskas meistriškai galva kamuolį nukreipė į viršutinį  vartų kamputį (2:1). Vos po kelių minučių dar viena grubia klaida pasinaudoję radviliškiečiai vėl rezultatą išlygino (2:2).

Nervingoje rungtynių pabaigoje 87 minutę komandos didvyriu tapo R.Malakauskas, puikiu tolimu smūgiu nuginklavęs svečių vartininką ir išplėšęs komandai pergalę (3:2).

Paskutines pirmojo rato rungtynes „Gargždų pramogos – Ąžuolas“ žais jau šį ketvirtadienį (birželio 30 d.) 20.30 valandą Gargždų miesto stadione su Šiaulių „Juventa‘99“ ekipa.

Iš protokolo. Gargždų pramogos – Ąžuolas (Gargždai) – Radviliškis (Radviliškis) 3:2 (1:0).

Įvarčiai: 28 min. G.Ratkus (11 m) (1:0), 70 min. T.Laurenčikas (1:1), 72 min. R. Malakauskas (2:1),75 min. D. Dargužis (2:2), 87 min. R.Malakauskas 3:2).

„Gargždų pramogos – Ąžuolas“ sudėtis: M.Draukšas, A.Montrimas, G.Ratkus, E.Bračkus, S.Alsys, T.Tamošauskas (58‘ M.Šiaulytis), M.Jonelys, M.Žemaitaitis (52‘ R.Malakauskas), O.Abramavičius, S.Jurkus (88‘ T.Vištartas), V.Norvilas (68‘ S.Vyšniauskas).