Mano GargždaiKlaipėdos rajonas atsiliepė į Suomijos miesto Joensuu pasiūlymą

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pixabay nuotr. Asociatyvi Pixabay nuotr.

Joensuu miestas, Šiaurės Karelijos sostinė, esanti prie Rusijos sienos, yra sunerimusi dėl to, kas šiuo metu vyksta Europoje ir spontaniškai priėmė tokį sprendimą: kol dar ES nesubyrėjo, yra pats laikas palaikyti Europos vienybę ir tai pademonstruoti iškeliant Europos vėliavą prie kuo daugiau savivaldybių liepos 28 d., ketvirtadienį.

 

 Dažnai pamirštama, kad Europos Sąjunga − tai ne institucija, Europa − tai kasdienis gyvenimas, kurį mes visi gyvename, esame kartu džiaugsme ir rūpesčiuose. Tik kartu galime kurti geresnę ateitį būsimoms kartoms. Tai ir yra šios akcijos idėja. Akciją palaiko Suomijos Užsienio reikalų ministerija.

Prie Klaipėdos rajono savivaldybės ES vėliava iškeliama Europai atmintinomis dienomis, svarbių svečių vizitų metu. Atsiliepdami į Joensuu miesto kvietimą užsiregistravome tarp akcijos dalyvių. Š. m. liepos 28 d. iškelsime vėliavą ir nusiųsime į akcijos interneto svetainę fotografiją. Kviečiame jungtis ir rajono seniūnijas bei įstaigas ir pasidalyti iškeltos ES vėliavos nuotrauka savo interneto tinklalapiuose ir socialiniuose tinkluose, naudodami groteles #WeAreEurope.

Registracija www.connectingeuropeans.eu/participate

Daugiau informacijos:

www.facebook.com/connectingeuropeans

www.connectingeuropeans.eu

www.connectingeuropeans.eu/info/

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 74 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,