Mano GargždaiSaugumui užtikrinti – itin menkos sumos

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)
Tamsioje ir judrioje gatvėje vaikai kerta sankryžą skubėdami ir, kaip atrodo gargždiškei, iki nelaimės – vos vienas žingsnis (S. Gulbino fotografija) Tamsioje ir judrioje gatvėje vaikai kerta sankryžą skubėdami ir, kaip atrodo gargždiškei, iki nelaimės – vos vienas žingsnis (S. Gulbino fotografija)

Portalo manogargzdai.lt skaitytoja pastebėjo: P.Cvirkos ir J.Janonio gatvių sankryža ankstų rytą – itin nesaugi. Tamsioje ir judrioje gatvėje vaikai kerta sankryžą skubėdami ir, kaip atrodo gargždiškei, iki nelaimės – vos vienas žingsnis.

Reaguodama į skaitytojos pastabą, manogargzdai.lt redakcija kreipėsi į Klaipėdos rajono savivaldybės Saugaus eismo komisiją.

Komisijos pirmininkas Vidmantas Buivydas patikino, kad kiekvieno gargždiškio pastebėjimai yra vertinami ir patarė į Saugaus eismo komisiją kreiptis raštiškai.

„Minėtą sankryžą reikėtų pažiūrėti ir įvertinti. O užvis geriausiai būtų, jei dėl vaikų saugumo ir judrios sankryžos būtų pateiktas raštiškas kreipimasis. Tada situaciją įvertinti galėtume tinkamiau“, - sakė V.Buivydas.

 

Ženklų trūksta daug kur

V.Buivydas pripažino, kad ne vienoje Klaipėdos rajono, taip pat ir Gargždų, sankryžoje trūksta ženklų, apšvietimo.

„Žinom tas sankryžas, kurios nėra saugios. Tačiau reikia šitiek ženklų, o tam skiriamos lėšos tokios menkos, kad baisu net pagalvoti. Visur norėtume sudėti ženklus, išdažyti perėjas, įrengit apšvietimą, bet šiai dienai tai yra neįmanoma. Todėl norėtųsi, kad vairuotojai kaip įmanydami būtų atidūs, kaip ir pėstieji“, - kalbėjo V.Buivydas.

 

Skiriamos lėšos – juokingos

Pasak jo, lėšos, skiriamos saugiam eismui užtikrinti, yra tokios menkos, kad tai panašu į pokštą.

„Visam rajonui per metus yra skiriama 10 – 20 tūkst. Lt. Už juos seniūnijos turi išdažyti perėjas, sudėti ženklus, įrengti greitį mažinančius kalnelius“, - vardijo V.Buivydas.

Jo pastebėjimu, paskaičiuoti, ar labai daug galima nuveikti už tokią sumą, labai lengva. Vieno greičio ribojimo kalnelio įrengimas kainuoja 5 – 6  tūkst. Lt., o jei kalnelis trapecinis – ir visus 15 tūkst. Lt. 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 76 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,