Mano GargždaiGargždams – unikali dviratininkų dovana

Įvertinkite šį įrašą
(11 balsai)

 

Gargždų 760-ojo jubiliejaus proga – 760 dviratininkų žygis Gargždų gatvėmis. Sukurti tokią nedaug kainuojančią, tačiau unikalią ir įspūdingą dovaną savo miestui kviečia Gargždų ir Klaipėdos rajono  naujienų portalas www.manogargzdai.lt.

Gegužės 31 dienos vakare Gargžduose vyks pirmoji „Kritinė masė“ . Taip visame pasaulyje vadinama akcija, kai kiekvieną paskutinį mėnesio penktadienį iš anksto sutartu laiku, sutartoje vietoje renkasi dviratininkai ir kartu mėgaujasi važiavimo dviračiu malonumu. „Kritine mase“ taip pat siekiama atkreipti automobilių vairuotojų dėmesį į dviratininkų saugumą keliuose.

Tačiau jubiliejinių miesto renginių savaitę, penktadienį, Gargžduose pirmą kartą startuojanti „Kritinė masė“ turi ir dar vieną, svarbią ir unikalią idėją. Dviratininkai kviečiami sukurti gyvą, judančią ir nepakartojamą dovaną jubiliejui švenčiančiam miestui.

Akcijos organizatoriai pasišovė į „Kritinę masę“ sukviesti 760 dviratininkų. 760 dviračių ir dviratininkų gali tapti unikaliausia gargždiškių dovana Gargždams 760 metų jubiliejaus proga.

„Miesto jubiliejaus proga sėsk ant dviračio, parodyk, kad myli Gargždus ne žodžiais, o darbais ir dalyvauk judančios dovanos miestui kūrime. Padovanokime Gargždams ir sau patiems 760 dviratininkų žygį. Kurkime istoriją kartu. Prisijunk.“ – kviečiama akciją reklamuojančioje afišoje.

Visi Gargžduose ir aplink Gargždus gyvenantys, dviračius minantys ir miestą mylintis piliečiai ateinančio penktadienio vakarą kviečiami iš rūsių, balkonų, sandėliukų, pastogių ir kiemų pasiimti savo dviračius ir atminti į Klaipėdos gatvę.  Aikštėje prie banko dviratininkai turėtų stabtelti ir simboliškai užsiregistruoti – pasiimti dviračių žygio dalyvio numeriuką tam, kad būtų suskaičiuoti akcijoje dalyvaujantys dviratininkai. 18 valandą dviratininkai pajudės Klaipėdos gatve, stabtels Savivaldybės aikštėje bendrai fotografijai ir kurį laiką kartu mins dviračius Gargždų gatvėmis. Prie judančios dovanos savo miestui kūrimo gali prisijungti kiekvienas, minantis dviratį.

1 komentaras

  • Pritarius siai puiiai idejai.O klaipedos gatve jau seniai reiketu uzdarti automobiliams,bent jau sunkvezimiams

    Pranešti Algimantas Ketvirtadienis, 2013 gegužės 30 13:35 Komentaro nuoroda

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 527 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,