Mano GargždaiVyks jubiliejinis Konstitucijos egzaminas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr. Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr.

Rugsėjo 27 d., antradienį, 12 val., Klaipėdos rajono bendruomenė kviečiama dalyvauti Konstitucijos egzamine ir išmėginti savo Konstitucijos žinias. Jubiliejiniame 10-ame Konstitucijos egzamine taip pat kviečiami dalyvauti visi Lietuvos piliečiai, moksleiviai ir nuteistieji. Egzamino užduotys bus parengtos skirtingoms tikslinėms grupėms: teisinį išsilavinimą turintiems ir jo siekiantiems piliečiams bei piliečiams, neturintiems ir nesiekiantiems teisinio išsilavinimo.

 

Konstitucijos egzaminas vyks Klaipėdos rajono savivaldybės posėdžių salėje(Klaipėdos g. 2, Gargždai). Egzamino trukmė 45 min.

Visus mūsų bendruomenės narius, norinčius pasitikrinti teisines žinias, kviečiame registruotis į Konstitucijos egzaminą 2016 portale DELFI arba rugsėjo 27 d. 12 val. Klaipėdos rajono savivaldybėje adresu Klaipėdos g. 2, Gargždai.

 

I etapas

Rugsėjo 27 d. Jame galės dalyvauti visi piliečiai ir savivaldybių darbuotojai. Numatoma egzamino pradžia – 12 val. I etapo metu dalyviai atsakinės į 30 uždarų klausimų.

- Norintieji laikyti egzaminą savivaldybėse iki rugsėjo 22 d. kviečiami registruotis portale http://www.delfi.lt/konstitucijos-egzaminas/, tačiau egzaminą laikyti savivaldybėse leidžiama ir iš anksto neužsiregistravusiems asmenims.

Piliečiai ir teisinį išsilavinimą turintys ar teisę studijuojantys asmenys egzaminą taip pat galės laikyti internetu portale www.delfi.lt. Internetu laikyti egzaminą galima bus rugsėjo 27 d. nuo 12 val. iki 13 val. Laikantieji internetu dalyvaus tik I egzamino etape.

II etapas

- Spalio 13 d. Skirtas geriausiai I etape pasirodžiusiems piliečiams ir savivaldybių darbuotojams.

- Į II etapą patekę egzamino dalyviai apie laikymo vietą ir laiką bus informuoti individualiai.

 

Konstitucijos egzamino 2016 laimėtojai bus pasveikinti 2016 m. spalio 26 d. per iškilmingą ceremoniją Prezidentūroje.

Daugiau informacijos: Ernesta Strakšytė, tel. nr. 8 46 391063, el. p. bei www.konstitucijosegzaminas.lt

Konstitucijos egzamino 2016 taisyklės. 

 


Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 734 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,