Mano GargždaiĮ antrąjį Konstitucijos egzamino etapą pateko 8 rajono gyventojai

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Daugkartinis Konstitucijos egzamino dalyvis Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius vėl pateko į antrąjį egzamino etapą. Redakcijos archyvo nuotr. Daugkartinis Konstitucijos egzamino dalyvis Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius vėl pateko į antrąjį egzamino etapą. Redakcijos archyvo nuotr.

Rugsėjo 27-ąją dieną jau 10-ąjį kartą Lietuvoje buvo laikomas Konstitucijos egzaminas. Šiais metais savo Konstitucijos žinias išbandė 208 Klaipėdos rajono gyventojai, iš kurių – 202 rajono moksleiviai.

 

Klaipėdos rajono savivaldybėje Konstitucijos egzaminą laikė 6 asmenys. Į antrąjį etapą pateko 1 dalyvis – Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius.

Galimybe laikyti Konstitucijos egzaminą pasinaudojo penkios bendrojo ugdymo mokyklos: Gargždų „Vaivorykštės“ (dalyvavo 90 mokinių), Priekulės Ievos Simonaitytės (31 mokinys) ir Veiviržėnų Jurgio Šaulio (30 mokinių) gimnazijos bei Agluonėnų (31 mokinys) ir Endriejavo (20 mokinių) pagrindinės mokyklos. Į antrąjį egzamino etapą pateko Žanas Zabėlius, Lukas Rimkus, Jonas Liaudinskis, Robertas Šlioževičius, Tadas Steponaitis iš „Vaivorykštės“ gimnazijos, Ignas Kaltauskas iš Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos ir Jonas Šilinskas iš Agluonėnų pagrindinės mokyklos.

Antras egzamino etapas vyks spalio 11 dieną.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 1007 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,