Mano GargždaiAtidarys aikštelę ir dovanos koncertą

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)

 

 Gargždų miesto bendruomenė miesto jubiliejaus renginių sąrašą praturtins smagiu vaikų žaidimo aikštelės atidarymu Gargždų miesto parke, kvietimu užrašyti linkėjimus Gargždams bendruomenių kiemelyje ir įspūdingu koncertu gargždiškiams.

Su šūkiu „Miestui - dovanų lietus!“ bendruomenė gegužės 31 d. penktadienį, 17 val. vaikus ir jų tėvelius kviečia į oficialų vaikų žaidimo aikštelės atidarymą Gargždų parke.

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga bus iškilmingai atidaryta ir iš bendruomenės rankų miestui ir miestiečiams perduota vaikų žaidimų aikštelė parke. Šventinę nuotaiką renginyje kurs įžymusis klounų teatras „Dulidu“, todėl visi pramogas aikštelėje pamėgę vaikai turėtų nepražiopsoti progos pamatyti, kokius triukus išdarinėja parke šėlsiantys klounai.

Šeštadienį Gargždų bendruomenė jubiliejaus renginių svečius kvies apsilankyti bendruomenės kiemelyje Minijos slėnyje ir susipažinti su Gargžduose veikiančiomis įstaigomis, bendruomene, jos nariais, o svarbiausia – pakvies užrašyti linkėjimus 760-ąjį jubiliejų švenčiančiam miestui. Originaliausių linkėjimų autoriams bus įteiktos originalios bendruomenės dovanos.

Vakare vienu iš svarbiausių šeštadienio renginių taps Gargždų bendruomenės ir VŠĮ “Gargždų futbolas” Gargždams ir gargždiškiams dovanojamas, daugelio labai laukiamas Marijono Mikutavičiaus koncertas.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 287 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,