Mano GargždaiPadovanokite vaikams svajonę

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)
Vaikų svajones galite išpildyti nuėję į internetinę svetainę www.vaikusvajones.lt. Asociatyvi fotografija. Vaikų svajones galite išpildyti nuėję į internetinę svetainę www.vaikusvajones.lt. Asociatyvi fotografija.

Artėjant šv.Kalėdoms, projekto „Vaikų svajonės“ sumanytojai ragina pradžiuginti socialinės rizikos bei socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose augančius vaikus ir išpildyti jų mažas svajones.

Akcijos sumanytojai savo internetiniame puslapyje www.vaikusvajones.lt skelbia, kad šis projektas – tai savarankiška iniciatyva, prie kurios prisidėjo daug gerų žmonių ir kuri išvydo dienos šviesą tam, kad kuo daugiau vaikų, gyvenančių sudėtingomis socialinėmis sąlygomis, gautų kalėdines dovanas, apie kurias svajoja. Kviečiame prisidėti prie šio projekto ir išpildyti tų vaikų svajones, kurių gyvenimas nėra toks šviesus, koks turėtų būti.

Viskas, ką jums reikia padaryti, nueiti į projekto svetainę, pasirinkti norimą savivaldybę bei ten užregistruotą vaiko svajonę.

 

Svajonei išpildyti daug pastangų nereikia

Palikus savo kontaktus, su jumis susisieks socialinis darbuotojas bei suteiks visą informaciją apie tai, kaip ir kada galite pasimatyti su vaiku ir išpildyti jo svajonę.

Svajonę nebūtina įteikti pačiam – jums pageidaujant, tą gali padaryti ir socialinis darbuotojas. Vaiko svajojamą daiktą galima tiesiog nusiųsti į socialinės paramos centrą.

Jei esate užimtas žmogus ir negalite atvykti aplankyti vaiko ar nupirkti jo trokštamo daikto, tuomet galima pervesti pinigų į tuo vaiku besirūpinančio socialinės paramos centro sąskaitą. Ją jums suteiks socialinis darbuotojas, kuris susisieks su jumis pasirinkus svajonę ir palikus savo kontaktinius duomenis. Tokiu atveju nepamirškite pavedime nurodyti unikalaus svajonės numerio.

Svajonėms išpildyti nebūtinai reikalingi nauji daiktai. Gal pas jus garaže yra nenaudojamas dviratis, stalčiuje guli senas mobilus telefonas, o gal turite daug žaislų, kuriais niekas nebežaidžia. Visi šie daiktai tikrai ką nors nudžiugins.

Daugiau informacijos apie projektą – www.vaikusvajones.lt

 

Vaikus džiugina ir gargždiškiai

Gargždų socialinių paslaugų centras projekte „Vaikų svajonės“ nedalyvauja, tačiau savo jėgomis stengiasi padėti vaikams, augantiems socialinės rizikos šeimose. Centras vykdo projektą „Kartu mes galime nuveikti daug“.

„Šį projektą prieš tai vykdėme ketverius metus, dabar naujas projekto etapas, kuris tęsis trejus metus, jį finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Su vaikais keliaujame, prieš šv.Kalėdas stengiamės juos nudžiuginti dovanomis, jiems rengiami edukaciniai užsiėmimai. Juose norime atskleisti vaikų meninius gebėjimus, talentus, suformuoti jų socialinius įgūdžius“, - sakė Gargždų socialinio paslaugų centro socialinė darbuotoja Vilija Dromantienė.

Šiuo metu centre lankosi 20 vaikų, iš viso sąraše yra 39 vaikai iš Gargždų ir aplinkinių vietovių.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 178 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,