Mano GargždaiJuoksis keturioliktąjį kartą

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
,,Judrėnjuokis" - jau 14-ąjį kartą. Asociatyvi fotografija ,,Judrėnjuokis" - jau 14-ąjį kartą. Asociatyvi fotografija

Judrėnų kultūros namuose gruodžio 1 dieną, sekmadienį prasidės 14-oji humoro šventė „Judrėnjuokis“. Tradicinėje juoko fiestoje pasirodys ne tik judrėniškiai, bet ir svečiai iš Telšių rajono, Šeduvos bei Žadeikių.

„Judrėnjuokis“ yra taip pamėgtas žiūrovų, kad sekmadienį bus rengiami du koncertai – pirmasis prasidės 13 val., antrasis – 17 val.

„Kultūros namai po renovacijos – gražūs, jaukūs. O norinčių kartu pasijuokti tiek daug, jog vienu metu visi netilpsime į salę. Todėl surengsime du vienodus koncertus – kad niekam nepritrūktų juoko“, - sakė Veiviržėnų kultūros centro Judrėnų filialo vadovė Vilija Būdvytienė.

Ji prisiminė, kad buvo minčių juoko šventę surengti iki dešimtojo karto ir sustoti. Tačiau renginys turi tiek fanų, jog tokias mintis teko mesti į šalį ir pratęsti tradiciją rudenį visus pakviesti linksmam pasibuvimui.

„Šios smagios Judrėnų tradicijos pradininkė ir sumanytoja yra Vilija Norvilienė. Ji subūrė humoro grupę ir pradėjo koncertuoti, vėliau pradėjo kviestis bendraminčius. Tradiciją tęsime ir toliau – juk reikia kartais visiems pasijuokti“, - įsitikinusi V.Būdvytienė.  

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 211 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,