Mano GargždaiGargždų seniūnas mins dviratį „Kritinėje masėje“

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

IMG 9037

Naujienų portalui „Mano Gargždai“ paskelbus apie pirmąją Gargžduose „Kritinę masę“ ir idėją visų gargždiškių pastangomis sukurti dviračiais judančią dovaną savo miestui jubiliejaus proga, aiškėja, kad ekologišką ir patriotišką sumanymą palaiko ne vienas gargždiškis.

Dviratį laisvalaikiu minantis Gargždų seniūnas Saulius Bakšinskis portalui teigė, kad palaikys idėją kurti Gargždų, kaip dviračių miesto reputaciją. S.Bakšinskis ketina penktadienio vakarą sėsti ant savo dviračio ir atminti dalyvauti pirmą kartą Gargžduose rengiamoje „Kritinėje masėje“.

„Į parduotuvę, jei oras geras, mieliau minu dviračiu, nei važiuoju mašina, - sakė S.Bakšinskis „Mano Gargždams“. – Nors namie turiu ne vieną dviratį, vis dėlto palaukiu gero oro, kad pasivažinėti dvirate transporto priemone. Nesu iš tų dviratininkų, kurie mina rytą vakarą. Iš esmės labai palaikau dviračių populiarinimą. Esu įsitikinęs, kad perspektyvoje dviratininkų, dviračių, o ypač – dviratininkų takų Gargžduose daugės“, - tikino Gargždų seniūnas.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 341 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,