Mano GargždaiVaido Liutiko tikslas – kuo daugiau sporto renginių ir sportuojančių žmonių

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Naujasis Gargždų sporto centro direktorius sieks populiarinti visas sporto šakas, dirbti su visais sporto klubais, ne tik Gargžduose (S.Gulbino fotografija) Naujasis Gargždų sporto centro direktorius sieks populiarinti visas sporto šakas, dirbti su visais sporto klubais, ne tik Gargžduose (S.Gulbino fotografija)

Šiandienos Klaipėdos rajono savivaldybės posėdyje tarybos nariai vienbalsiai patvirtino gargždiškio 45-erių Vaidoto Liutiko kandidatūrą į Sporto centro direktoriaus postą. Savo pareigas V.Liutikas pradės eiti tada, kai Administracijos direktorius pasirašys įsakymą. Apie būsimą darbą, tikslus, planus bei rajono sportinę situaciją portalas manogargzdai.lt su ilgamečiu futbolo treneriu V.Liutiku kalbėjosi iš karto po tarybos posėdžio.

 

Kas Jus paskatino kandidatuoti į Gargždų sporto centro direktoriaus pareigas?

Jau daug metų rajone dirbu sporto srityje. Dalyvavau daugelyje sportinių renginių, labai daug jų mačiau, žinau, kokia yra sistema. Mačiau, kaip šauniai dirbo buvęs centro direktorius, žinau, kokie yra darbai, ką galima dar nuveikti, kokių klaidų nekartoti. Turiu idėjų, minčių – noriu jas įgyvendinti. Mūsų rajone sportas turi gilias tradicijas – noriu jas tęsti ir gilinti.

 

Visą gyvenimą dirbote futbolo srityje – žaidėte pats, daugelį metų buvote treneriu. Ar ši patirtis nereiškia, jog nuo šiol Sporto centras orientuosis vien tik į futbolą?

Šito tikrai nereikia baimintis. Turiu tikrai daug patirties futbole, ši sporto šaka turi labai gilias tradicijas Gargžduose. Tačiau esu įsitikinęs, kad visos sporto šakos nusipelno dėmesio. Rajone turime labai daug sporto entuziastų, seniūnijose veikia ne vienas sporto klubas. Mano prioritetas, pradėjus eiti naujas pareigas, populiarinti visas sporto šakas, dirbti su visais sporto klubais, ne tik tais, kurie yra Gargžduose.

 

Ar tai reiškia, kad atkreipsite dėmesį ir į atokesnių kaimų, nutolusių nuo rajono centro, sportinę veiklą?

Taip, vienas pagrindinių mano tikslų – kaimo jaunimas, sporto entuziastai. Paskutiniu metu dirbau vienoje kaimo mokykloje. Puikiai mačiau, kaip kaimo žmonės nori sportuoti ir tai daro, nors tam net nėra tinkamos sportinės bazės. Todėl ypač noriu sportinę veiklą aktyvinti kaimuose – žmonės nori sportuoti, tik tam reikia paskatinti, sudaryti atitinkamas sąlygas.

Noriu bendradarbiauti su kaimo turizmo sodybomis. Pastebėjau, kad sodybose yra gera sportinė bazė. Jas būtinai reikia išnaudoti – seniūnijose rengti kuo daugiau sporto renginių, tartis su sodybų savininkais, kad leistų naudotis savo infrastruktūra. Kaimuose taip pat daug sportinių susibūrimų, klubų, aktyvios bendruomenės. Mano tikslas – su visais bendradarbiauti. Sporto centras kaimams, klubams, bendruomenėms turi tapti pagrindiniu pagalbininku.

 

Kaip vertintumėte tai, jei rajono mėgėjų pirmenybėse, sportiniame gyvenime dalyvautų ne tik Klaipėdos rajono, bet ir Klaipėdos miesto sportininkai?

Norėčiau, kad sportinėse rajono varžybose dalyvautų ne tik Klaipėdos miesto sportininkai. Vienas iš mano prioritetų yra respublikiniai ir net tarptautiniai sporto renginiai mūsų rajone. Reikia atgaivinti sportinius ryšius su užsienio šalimis. Mūsų sportininkai turi veržtis į platesnius vandenis, o rajonas rengti didelio mąsto renginius.

 

Ar stebėjote savo pirmtako darbus – ketinate juos tęsti ar imsitės naujovių?

Buvusio direktoriaus nuopelnai – didžiuliai. Noriu tęsti pradėtus darbus ir tradicijas. Tačiau turiu ir savų prioritetų. Pirmiausia – darbas seniūnijose, su jaunimu, klubais. Ypač noriu atkreipti dėmesį į 17-19 metų jaunuolius. Tai – pats pavojingiausias amžius. Paaugliai jau būna baigę sporto mokyklą, vidurinę mokyklą ir susiduria su užimtumo problema. Todėl labai noriu į sportinę veilą įtraukti būtent šio amžiaus jaunuolius.

 

Kaip vertinate sporto situaciją mūsų rajone, lyginant su kitais rajonais?

 Sportinis gyvenimas mūsų rajone – gyvas. Žmonės – aktyvūs, norintys veikti, dalyvauti. Turime daug stiprių sportininkų, stiprių klubų – esame pasiekę aukštą lygį. Todėl reikia viso to neapleisti ir dirbti toliau.

 

Ar keisis Sporto centro struktūra, vadovavimo stilius?

Į šį klausimą galėsiu atsakyti po kokių dviejų mėnesių. Noriu į viską įsigilinti, susidaryti strateginį veiklos planą. Žiūrint iš šono viskas atrodo kitaip, negu pradėjus dirbti.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 182 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,