Mano GargždaiDrevernoje – turizmo paslaugų kompleksas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Kempingas (viršuje), laivas "Gilija", restorano vizualizacija (apačioje). "Hortivita" nuotr. Kempingas (viršuje), laivas "Gilija", restorano vizualizacija (apačioje). "Hortivita" nuotr.

Nuo praėjusių metų pavasario Drevernos mažųjų laivų uostu bei čia teikiamomis turizmo paslaugomis rūpinasi UAB „Hortivita“. Įmonė, laimėjusi Klaipėdos rajono savivaldybės skelbtą koncesijos konkursą, buvo paskirta šio uosto operatore. Jau vasarą čia virė turistinės vietovės gyvenimas: uoste buvo aptarnauti 154 laivai, apsilankė apie 43 tūkst. lankytojų.

 

Sėkminga praėjusio sezono naujovė – reguliarus kelto reisas iš Drevernos į Juodkrantę. Nors reisai buvo vykdomi tik penktadieniais, savaitgaliais ir švenčių dienomis, norinčių keltis į Kuršių neriją netrūko. Nemažai turistų pasirinko pažinti Kuršių marių pakrantes bei čia esančius miestelius išvykų laivais metu. Rinktis galima buvo iš įvairių maršrutų – iš Drevernos laivais turistai keliavo į Nidą, Pervalką, Ventės ragą, Mingės kaimą, Uostadvarį.

Čia pat uostelyje intensyviai plušo darbininkai – nuo kūdros buvo valomi krūmai, įrenginėjama kemperiams bei palapinėms skirta aikštelė, inžineriniai vandentiekio, buitinių ir gamybinių nuotekų lauko tinklai. Visa tai – didelių Drevernos mažųjų laivų uosto plėtros darbų pradžia.

 

Duris atvers Drevernos kempingas

Nuo 2017 metų vasaros turistinio sezono pradžios lankytojus pasitiks naujasis Drevernos kempingas, kurį sudarys 12 moderniai ir jaukiai įrengtų aštuonviečių poilsio namelių su virtuvėmis ir terasomis bei patogios ir vaizdingos kemperių, priekabinių namelių ir palapinių aikštelės. Iki 2017 metų liepos mėnesio planuojama baigti per 300 kvadratinių metrų ploto restorano su viešbučio kambariais ir administracijos patalpomis statyba. Viešbučio ir restorano atidarymas planuojamas 2018 metais.

Elingo patalpos bus pritaikytos konferenciniam turizmui – jau šių metų pavasarį čia planuojama įrengti erdvią seminarų salę ir kviesti įstaigas bei įmones ne tik prasmingai, bet ir turiningai praleisti laiką pamaryje.

Svarbu, kad visi pastatai projektuojami ir bus įrengti laikantis savito ir išskirtinio pamario stiliaus. Iš viso vienu metu Drevernos kempingo poilsio nameliuose ir viešbutyje galės apsistoti daugiau kaip 100 turistų, o kemperiams jau dabar yra paruoštos 24 vietos.

 

Drevernos vandens pramogos

Šiemet vasarą Drevernos mažųjų laivų uostas pasiūlys išvykas po Kuršių marias, pramoginius plaukimus į Nidą, Juodkrantę, Rusnę, Mingę, Nemuno deltą, bus rengiami valčių ir baidarių žygiai Vilhelmo kanalu, Kuršių mariomis ir Minijos upe. Turistai turės galimybę užsisakyti maitinimą, keptą bei rūkytą žuvį, žuvienę. Pamaryje laukiami ir vėjo jėgos aitvarų mėgėjai – aitvaruotojai.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 411 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,