Lengvosios atletikos varžybose – puikus Gargždų sportininkių pasirodymas

L. Gruzdienės nuotr. L. Gruzdienės nuotr.

Rugsėjo 21 d. Klaipėdos miesto stadione vyko atviros Klaipėdos apskrities vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. Varžybose dalyvavo trylikos metų ir jaunesni sportininkai.

Po vasaros atostogų pailsėjusios ir nuo rugsėjo pradėjusios treniruotis Gargždų sporto mokyklos lengvaatletės pasirodė puikiai. K. Staponaitė laimėjo 60 m bėgimą (8.56 s) ir šuolio į tolį rungtį (504 cm) D. Gruzdytė laimėjo 60 m barjerinį bėgimą (10.43 s) ir šuolio į aukštį varžybas (145 cm). E. Janauskaitė užėmė trečią vietą 600 m bėgime (2.02 s).

S. Kelpšaitė, G. Jonauskaitė, A. Ročiūtė, G. Grikšaitė, U. Aušraitė, užėmusios žemesnes vietas, pasiekė geriausius asmeninius rezultatus. Trenerė L. Gruzienė džiaugiasi sėkmingais auklėtinių pasiekimais.