Logo
 Spausdinti šį puslapį

„Bangos“ merginos baigė antrąjį čempionato ratą

VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Dvejomis rungtynėmis per keturias dienas „Bangos“ merginos baigė moterų A lygos antrąjį ratą. Sekmadienį Vilniuje gargždiškės po atkaklios kovos 2:3 nusileido „Žalgiriui-MRU“, o trečiadienį Gargžduose 4:0 įveikė „FA Šiauliai“ ekipą.

Vilniuje merginos labai sėkmingai pradėjo dvikovą su antrąją poziciją čempionate užimančiomis varžovėmis. Jau 2 minutę iš baudos aikštelės kamuolį į vartų „devyniukę“ pasiuntė A. Bernotaitė. Tiesa, pirmavo gargždiškės ne itin ilgai – 10 minutę baudos smūgiu iš dešiniojo krašto pasiųstą kamuolį galva į „Bangos“ vartus nukreipė šeimininkių legionierė I. Fisher.

24 minutę „Banga“ dar sykį išsiveržė į priekį – L. Gedminaitė permetė kamuolį per vartus palikusią vilniečių vartininkę. 36 minutę I. Fisher beveik identišku būdu vėl išlygino rezultatą. Vos po trijų minučių „Banga“ turėjo puikią galimybę vėl išsiveržti į priekį, tačiau V. Žatkina nesėkmingai bandė realizuoti į šeimininkių vartus skirtą vienuolikos metrų baudinį.

Antrajame kėlinyje „Banga“ sėkmingai gynėsi, tačiau fortūna nusisuko nuo mūsų merginų. 82 minutę po A.Skudutytės smūgio kamuolys kliudė gynėją ir suspurdėjo tinkle.

Mažiau problemų merginos turėjo su paskutinę vietą čempionate užimančia „FA Šiauliai“. Tiesa, visas rungtynės žaidimą kontroliavusios gargždiškės pirmąjį įvartį pelnė tik pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kai individualiu reidu į baudos aikštelę prasibrovusi M. Grikšaitė smūgiu iš kelių metrų įveikė varžovių vartininkę.

Antrajame kėlinyje įvarčių reikėjo laukti trumpiau. Jau kėlinio pradžioje tolimu smūgiu varžoves nubaudė M. Judeikytė, netrukus trečią kartą kamuolys atsidūrė tinkle po puikaus D. Dockaitės prasiveržimo. 76 minutę galutinį rungtynių rezultatą užfiksavo antrąjį savo įvartį pelniusi M. Judeikytė.

„Žalgiris-MRU“ (Vilnius) – „Banga M“ (Gargždai) 3:2 (2:2).

Įvarčiai: 10 min. ir 36 min. I. Fisher, 82 min. A. Skudutytė („Žalgiris“); 2 min. A. Bernotaitė, 24 min. L. Gedminaitė („Banga“). 39 min. V. Žatkina („Banga“) neįmušė 11 m baudinio.

Įspėjimai: 37 min. K. Jasaitytė, 38 min. A. Cheminava, 60 min. A. Kyžaitė („Žalgiris“); 9 min. D. Švarcaitė, 75 min. E. Buivydaitė („Banga“).

„Bangos“ sudėtis: V. Jurgaitytė, K. Pranulytė, D. Švarcaitė, P. Narbutaitė, A. Bernotaitė, V. Žatkina, E. Buivydaitė, M. Grikšaitė, D. Dockaitė, V. Švarcaitė (85′ A. Streckytė), L. Gedminaitė.

„Banga M“ (Gargždai) – „FA Šiauliai“ (Šiauliai) 4:0 (1:0).

Įvarčiai: 45 min. M. Grikšaitė, 50 min. ir 76 min. M. Judeikytė, 52 min. D. Dockaitė („Banga“).

Įspėjimai: 69 min. V. Žatkina, 90 min. M. Grikšaitė (Banga); 14 min. S. Bagavičiūtė („Šiauliai“).

„Bangos“ sudėtis: V. Jurgaitytė, K. Pranulytė (71′ V. Švarcaitė), D. Švarcaitė (64′ L. Ubartaitė), P. Narbutaitė, A. Bernotaitė, M. Judeikytė, E. Buivydaitė, M. Grikšaitė, V. Žatkina, A. Streckytė (46′ D. Dockaitė), L. Gedminaitė.

Kitas rungtynes „Bangos“ merginos žais Gargžduose rugpjūčio 12 dieną su „FA Šiauliai“.