Spausdinti šį puslapį

Švęsti vasarą kvietė tradicinė Jakų šventė (fotogalerija)

Jakų bendruomenės nuotr. Jakų bendruomenės nuotr.

Praėjusį šeštadienį Jakuose vyko gausaus dalyvių būrio sulaukusi tradicinė, jau 11-oji vasaros šventė „Čia gera sugrįžti“.

Šventės startu šiemet tapo ankstų rytą prasidėjusios vaikų žvejybos varžybos, kuriose dalyvavo 10 mažųjų dalyvių. Vėliau moterų futbolo turnyre jėgas išbandė komandos iš Kupiškio, Marijampolės, Gargždų, Šiaulių, Vievio, Klaipėdos ir, žinoma, Jakų.

„Turnyras vyko labai emocingai, bet savi vartai, kaip sakoma, padėjo ir Jakų moterų komanda iškovojo garbingą 1 vietą. Tai pati geriausia dovana žiūrovams ir komandos antrojo gimtadienio prizas“, – komentavo Jakų bendruomenės centro pirmininkas Kęstutis Dvarionas.

Antrąją vietą turnyre iškovojo Šiaulių „Mamukai“, trečiąją – Klaipėdos „Karys.lt“ komanda.

Kaip pasakojo bendruomenės pirmininkas, vyrų futbolo turnyras dėl dalyvių gausos surengtas savaite anksčiau – dėl pergalės kovojo 9 komandos. Pirmąją vietą iškovojo „FK Futera“, antrąją – „FK Jakai“, trečiąją – „Sparta“.

Krepšinio varžybose Aurelijaus Žukausko taurę iškovojo „Anva“ ekipa, 2 vietą pelnė „Slėnio liūtai“ 2-oji komanda, 3 vietą – „Blanšas“.

Stalo teniso varžybose nugalėtojo taurė atiteko Egidijui Dvarionui, 2 vieta – Kęstučiui Dvarionui, 3 vieta – Arpad Sabo.

Moterų stalo teniso varžybose be konkurencijos laimėjo Svetlana Grigorian. Paplūdimio varžybose triumfavo Sendvario komanda, o lauko tenisas užsitęsė iki sekmadienio. Nugalėtoju tapo Maksas Sadovskij, 2 vietą užėmė Jonas Skėrius, 3-ią – Tadas Petrauskas.

Po visos dienos trukusio sporto, prasidėjo bendruomenės muzikinė programa, pasirodė moterų trio „Vilbenė“, grupės „Vanilė“ ir „Sing“.

Koncerto metu vyko ir stipriausio Sendvario seniūnijos gyventojo rinkimai. Nugalėtojas, kuriuo tapo Tadas Kažukauskas, išaiškintas po trijų rungčių – rankų lenkimo, 16 kg svarsčių kėlimo ir balansinės.

Be sporto varžybų laukė ir kitos atrakcijos – vaikučiai linksminosi ant batuto, buvo atvykusi putų patranka, kuri neabejotinai patiko visiems – ir dideliems, ir mažiems. Renginį vainikavo šventinis fejerverkas.

Jakų bendruomenė dėkoja visiems dalyvavusiems, rėmėjams, pagalbininkams. Gintautui Ramonui – už futbolo turnyro organizavimą, Sporto centrui, svečiams už palinkėjimus ir visiems, kurie padėjo susitvarkyti po šventės. Renginį įgarsino ir apšvietė „Reingarsa“, Martynas Žilius.