„Pramogos“ pasiekė užtikrintą pergalę

Asociatyvi Futsal.lt nuotr. Asociatyvi Futsal.lt nuotr.

Vakar Jonavoje vykusiose Lietuvos salės futbolo A lygos varžybose Gargždų „Pramogos“ 5:1 nugalėjo iki šio turo lyderiavusią Mažeikių VIP komandą.

Gargždų ekipa savo geresnį žaidimą pademonstravo jau pirmajame kėlinyje. „Pramogas“ į priekį dar 7 minutę išvedė German Ezerskiy.

Praėjus dar tiek pat laiko, Valdas Pocevičius perėmė kamuolį, pats nuskubėjo link vartų ir užbaigė pradėtą darbą, įmušdamas antrąjį įvartį.

Dar po keturių minučių dubliu džiaugėsi German Ezerskiy. Puiki ir greita komandinė kontrataka pasibaigė jo smūgiu iš arti į tuščius vartus.

VIP komanda prieš pat pertrauką sušvelnino rezultatą, kuomet nuo kampinio pakabintą kamuolį gražiu smūgiu įvartį įmušė Žilvinas Banys, tačiau šis įvartis antrajam kėliniui komandos neįkvėpė.

„Pramogų“ komanda daugiau įvarčių nepraleido, o pati dar kartą pasižymėjo įpusėjus kėliniui. Įvarčio autoriumi ir „hat-tricko“ savininku tapo jau minėtasis German Ezerskiy. Rungtynėms baigiantis „Pramogų“ gretose pasižymėjo A. Bačanskis.

Mažeikių VIP 1:5 Gargždų „Pramogos“

7‘ [0:1] German Ezerskiy

14‘ [0:2] Valdas Pocevičius

18‘ [0:3] German Ezerskiy

20‘ [1:3] Žilvinas Banys

31‘ [1:4] German Ezerskiy

38‘ [1:5] Algimantas Bačanskis