„Pramogos“ įveikė Radviliškio salės futbolininkus

Asociatyvi Futsal.lt nuotr. Asociatyvi Futsal.lt nuotr.

Šį antradienį Optibet Futsal A lygoje buvo sužaistos kelios atidėtos rungtynės. Vienose iš jų įvarčių netrūko, o Gargždų „Pramogos“ pratęsė pergalingą seriją.

Gargždų „Pramogos“ sugebėjo nesunkiai susidoroti su ŠSPC „Radviliškio“ komanda ir ją įveikė rezultatu 5:1.

„Pramogos“ gerai pradėjo rungtynes ir jau penktą minutę juos į priekį išvedė Marius Papšys. „Radviliškio“ komanda, kuri šiame dar neturi taškų, strigo su progų realizacija, o „Pramogos“ artėjant pirmojo kėlinio pabaigai įmušė antrą įvartį, kurio autoriumi tapo Valdas Pocevičius.

Antrajame kėlinyje ilgą laiką komandos įvarčių nemušė ir nors rungtynių pabaigoje „Radviliškis“ vieną kartą pasižymėjo, viską į vietą pastatė „Pramogų“ lyderis Aurimas Skurdelis, įmušęs net tris įvarčius, iš kurių du buvo sėkmingai realizuoti 10 metrų baudiniai.

ŠSPC „Radviliškis“ 1:5 Gargždų „Pramogos“

5’ [0:1] Marius Papšys

16’ [0:2] Valdas Pocevičius

36’ [0:3] Aurimas Skurdelis (iš 10 m. b.)

37’ [1:3] Donatas Paulauskas

39’ [1:4] Aurimas Skurdelis (iš 10 m. b.)

39’ [1:5] Aurimas Skurdelis