„Pramogos“ nusileido „Radviliškiui“

Gargždų „Pramogų“ nuotr. Gargždų „Pramogų“ nuotr.

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje sekmadienį buvo sužaisti likę trys dešimtojo turo susitikimai.

Pirmose dienos rungtynėse buvo pateikta staigmena – ŠSPC „Radviliškis“ iškovojo pirmąją sezono pergalę ir apskritai pirmuosius sezono taškus, kuomet jie sugebėjo 6:3 nugalėti Gargždų „Pramogos“ ekipą.

Greito įvarčio šiose rungtynėse nebuvo, bet įpusėjus kėliniui ledai buvo pralaužti. Pirmasis tai padarė „Pramogų“ lyderis Aurimas Skurdelis, tačiau po dvejų minučių įvarčiai pradėjo kristi į „Pramogų“ vartus.

Vos per vieną minutę po įvartį įmušė „Radviliškio“ nariai Mantas Martyšovas ir Nerijus Volkovas, o kartą kamuolį į savus vartus nukreipė jau minėtas A. Skurdelis.

Negana to, kėlinio pabaigoje pasižymėjo ir Deividas Dargužas, o „Radviliškis“ prieš pertrauką susikrovė trijų įvarčių persvarą.

Antrojo kėlinio pradžioje Ernestas Razonas sušvelnino rezultatą, bet daugiau kurį laiką niekas įvarčių neįmušė.

38 minutę E. Razonas pasinaudojo grubia varžovų klaida ir savo komandos deficitą sumažino iki vieno įvarčio, bet Gargždų komanda prastai sužaidė rungtynių pabaigą – „Radviliškis“ du kartus pasinaudojo tuo, kad varžovai žaidė penkiais aikštės žaidėjais, ir po įvartį prie savo pirmosios komandos pergalės dar pridėjo D. Dargužas ir Darius Basevičius, įmušę į tuščius vartus.

Po šios pergalės „Radviliškis“ pakilo iš paskutinės turnyrinės lentelės vietą į priešpaskutinę.

Gargždų „Pramogos“ 3:6 ŠSPC „Radviliškis“

10‘ [1:0] Aurimas Skurdelis

12‘ [1:1] Mantas Martyšovas

12‘ [1:2] Aurimas Skurdelis (į savus vartus)

12‘ [1:3] Nerijus Volkovas

17‘ [1:4] Deividas Dargužas

24‘ [2:4] Ernestas Razonas

38‘ [3:4] Ernestas Razonas