„Pramogos“ nusileido šalies čempionams

Asociatyvi Futsal.lt nuotr. Asociatyvi Futsal.lt nuotr.

Optibet Futsal A lygoje trečiadienį buvo sužaistos antrojo pusfinalio pirmosios rungtynės. Gargžduose vietos „Pramogos“ priėmė šalies čempionus „Kauno Žalgirį“, tačiau namų sienos „Pramogoms“ nepadėjo – pergalę rezultatu 2:0 šventė Kauno komanda.

Nors „Pramogos“ žaidė namuose, kamuolį ilgiau kontroliavo „Kauno Žalgiris“. Būtent jie sukūrė daugiau pavojingų epizodų prie varžovų vartų. Kauniečiai nemažai kartų bandė smūgiuoti iš toliau, tačiau Gargždų komandos vartininkas kurį laiką į smūgius sureaguoti sugebėjo.

Visgi sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio, „Kauno Žalgiris“ pelnė įvartį. Jį tolimu smūgiu įmušė Albertas Voskunovič.

Savo persvarą „Kauno Žalgiris“ padidino antrojo kėlinio pradžioje. Dar kartą iš toliau smūgiavę kauniečiai šįkart sulaukė neužtikrinto vartininko žaidimo – jis atmušė kamuolį prieš save, o tuo pasinaudojęs Kostiantyn Bondarenko įmušė įvartį.

Tokią persvarą „Kauno Žalgiris“ išlaikė iki pat rungtynių pabaigos, nors jie ir turėjo ne vieną progą ją padidinti. Kelis geresnius šansus susikūrė ir Gargždų komanda, bet nei vienu iš jų pasinaudoja nebuvo, tad pergale šventė Kauno ekipa.

Atsakomąsias rungtynes abi šios komandos sužais šeštadienį – kovo 20 dieną.