„Banga“ iškovojo pirmąją pergalę

Asociatyvi J. Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Asociatyvi J. Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Antradienį „Banga“ iškovojo pirmąją pergalę 2021 metų Optibet A lygoje. Gargžduose 2:0 buvo įveikta Alytaus „Dainava“.

„Banga“ aktyviai pradėjo rungtynes ir jau 16 minutę pralaužė „Dainavos“ gynybą. S.Yoshikawa, individualiais veiksmais baudos aikštelėje įveikęs kelis varžovus, smūgiavo į vartus, o nuo virpsto atšokęs kamuolys atiteko S.Rakauskui, kuriam beliko jį pasiųsti į tinklą – 1:0.

Dar po kelių minučių R.Vėževičius perdavimu baudos aikštelėje surado S.Yoshikawa, tačiau „Bangos“ legionierius iš kelių metrų smūgiavo greta vartų.

Pirmajame kėlinyje „Bangos“ gynėjai sėkmingai griovė visus svečių sumanymus dar savo baudos aikštelės prieigose, todėl I.Driomovas rimtesnio darbo neturėjo.

Antrojo kėlinio pradžioje „Banga“ dar kartą sukūrė rimtą įtampą prie varžovų vartų. „Dainavos“ vartininkas M.Matijoška pargriovė kamuolį pro jį prasimetusį S.Urbį, tačiau teisėjas šią varžovo klaidą įvertino tik geltona kortele. S.Urbys turėjo galimybę nubausti varžovus baudos smūgiu iš 17 metrų, tačiau M.Matijoška smūgį atrėmė.

Ilgą laiką aikštėje tvyrojo įtampa, kurią išsklaidė I.Venckus, 74 minutę įspūdingu smūgiu iš baudos aikštelės krašto pasiuntęs kamuolį į tolimąjį viršutinį vartų kampą – 2:0.

Tiesa, 82 minutę T.Vitukynas galėjo sugrąžinti intrigą, tačiau iš kelių metrų sukirto į „Bangos“ vartų virpstą.

Besibaigiant rungtynėms „Banga“ turėjo dar dvi galimybes nubausti varžovus, tačiau iš pradžių I.Venckus, aplenkęs varžovus ir vartininką, iš aštraus kampo nepataikė į vartus, o vėliau pavojingą E.Jurjono smūgį atrėmė „Dainavos“ vartininkas.

Rungtynių santrauka – Optibet A lyga YouTube kanale.

Tomo Tamošausko komentaras – Optibet A lyga YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – Dainava (Alytus) 2:0 (1:0).

Įvarčiai: 16 min. S.Rakauskas, 74 min. I.Venckus (Banga).

Įspėjimai: 12 min. S.Rakauskas, 42 min. R.Vėževičius, 42 min. K.Urbaitis, 45+1 min. Y.Pavlyk (Banga); 55 min. M.Matijoška, 58 min. D.Matulevičius, 61 min. Y.Terzi (Dainava).

„Bangos“ sudėtis: I.Driomovas, V.Antužis, D.Padaigis, O.Aksonov, Y.Pavlyk, R.Vėževičius (90+1′ E.Jurjonas), S.Rakauskas (68′ N.Hashiguchi), D.Norvilas (46′ I.Venckus), S.Yoshikawa, K.Urbaitis (81′ E.Bračkus), S.Urbys. Atsargoje liko: K.Smilingis, A.Šveistrys.

Kitas rungtynes „Banga“ žais balandžio 17 dieną 15 valandą Kaune su „Hegelmann Litauen“.