„Bangos“ jaunimas įveikė „Panevėžio“ dublerius

Justo Kasparavičiaus nuotr. Justo Kasparavičiaus nuotr.

Trečiadienį Gargžduose „Banga B“ iškovojo pirmąją pergalę I lygoje – 2:0 įveiktas „Panevėžys B“.

Aktyviai rungtynes pradėję gargždiškiai jau 2 minutę galėjo įsiveržti į priekį, tačiau iš E. Stočkūno kamuolį gavęs E. Anulis iš kelių metrų sukirto į vartininką. 5 minutę sėkmingai kamuolį iš varžovų perėmęs P. Srėbalius tiksliu perdavimu išvedė E. Anulį prieš vartininką ir puolėjas sėkmingai realizavo progą – 1:0.

Kėliniui įsibėgėjus svečiai perėmė iniciatyvą ir sukūrė nemažai pavojingų progų.

Antrajame kėlinyje Panevėžio komanda dažniau kontroliavo kamuolį, kūrė pavojingus momentus prie K. Smilingio ginamų vartų, tačiau niekaip negalėjo pasižymėti.

69 minutę sėkmingai pakėlus kampinį K. Pliuškys padvigubino „Bangos B“ persvarą – 2:0.

Per likusį laiką svečiai didelėmis pajėgomis užgulė „Bangos B“ vartus, o gargždiškiai bandė varžovus užklupti kontratakomis. 77 minutę iš K. Toleikio baudos aikštelėje kamuolį gavęs P. Lotužys suklaidino gynėją, bet iš kelių metrų smūgiavo virš vartų.

Po rungtynių „Bangos B“ treneris D. Afonso pasidžiaugė pergale: „Džiugu pasiekti pirmąją pergalę. Jos mums niekas lengvai nedovanojo. Šiandien mes ją užsitarnavome sunkiu darbu ir pasiaukojimu.“

Banga B (Gargždai) – Panevėžys B (Panevėžys) 2:0 (1:0)

Įvarčiai: 5 min. E. Anulis, 69 min. K. Pliuškys (Banga B).

Įspėjimai: 23 min. P. Lotužys, 79 min. E. Bračkus (Banga B); 61 min. Ž. Baguška, 66 min. F. Onwudiwe, 69 min. E. Urmonas, 76 min. M. Slivka, 90+1 min. D. Jurgelevičius (Panevėžys B).

„Banga B“ sudėtis: K. Smilingis, E. Jurjonas, K. Pliuškys, E. Bračkus, E. Stočkūnas (46′ T. Beržonskis), M. Gelžinis, A. Šveistrys, P. Lotužys (88′ D. Abromaitis), K. Žebrauskas (56′ K. Toleikis) P. Srėbalius, E. Anulis (53′ B. Gailius). Atsargoje liko: M. Bertašius, J. Kerpė, A. Lūža.

Kitas rungtynes „Banga B“ žais balandžio 18 dieną 15 valandą Marijampolėje prieš „Sūduva B“.