Logo
 Spausdinti šį puslapį

Trečiadienį – „Bangos“ akistata su „Nevėžiu“

VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Trečiadienį 20 valandą Gargždų miesto stadione Optibet A lygos rungtynėse „Banga“ susitiks su Kėdainių „Nevėžiu“.

Po ilgos pertraukos į stipriausią futbolo lygą grįžęs Kėdainių klubas pergale pradėjo 2021 metų sezoną – 2:0 įveikė Alytaus „Dainavą“. Tačiau vėliau sėkmė nusisuko nuo „Nevėžio“ – patirti pralaimėjimai prieš Kauno „Žalgirį“ (0:5), Marijampolės „Sūduvą“ (0:1), Kauno „Hegelmann Litauen“ (0:2), Telšių „Džiugą“ (0:3), Vilniaus „Riterius“ (0:4) ir „Panevėžį“ (2:4). Kėdainiečiams kiša koja ir tai, jog dėl užsitęsusio Kėdainių stadiono dangos keitimo tenka visas rungtynes žaisti išvykose. Visgi paskutinėse rungtynėse su „Panevėžiu“ būsimieji „Bangos“ varžovai išlaikė intrigą iki pat dvikovos pabaigos ir tik paskutinėmis minutėmis praleido du įvarčius.

Primename, kad į šias rungtynes jau galės atvykti 150 žiūrovų. Jei norite būti tarp laimingųjų – įsigykite abonementą! Plačiau apie galimus abonementų pasirinkimus – ČIA.

Abonementą įsigyti galima TICKET MARKET interneto svetainėje.

Tie, kuriems nepavyks patekti į stadioną, galėsite stebėti tiesioginę transliaciją per TV3 interneto svetainę. Rungtynių su „Nevėžiu“ transliacija – ČIA.