Gargždų lengvaatlečiai – ant nugalėtojų ir prizininkų pakylos

Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Birželio 1 dieną Vilniaus „Vingio“ stadione vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame varžėsi ir Gargždų sporto centro jaunieji sportininkai.

Tarp pajėgiausių Klaipėdos rajono lengvaatlečių geriausiai sekėsi Tijai Janavičiūtei, kuri 60 m barjerinio bėgimo rungtyje iškovojo pirmą vietą, nubėgusi atstumą per 10.94 s.

Puikiai sekėsi ir kitai lengvaatletei Gretai Jonauskaitei, kuri šuolio į aukštį rungtyje, peršokusi į 1.35 m pakeltą kartelę, tapo rungties nugalėtoja.

Berniukų grupėje ieties metimo rungtyje Arijus Staponas tenkinosi antra vieta (rez. – 16.36 m), o Raidas Gruzdys 600 m bėgime užėmė penktą vietą (rez. – 1.58.69 min.).

Kiti trenerės L. Gruzdienės auklėtiniai gerino asmeninius rezultatus, sėmėsi varžybinės patirties.