„Banga“ susitiks su „Džiugu“

Asociatyvi VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. Asociatyvi VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Penktadienį 18 valandą Gargžduose „Banga“ susitiks su Telšių „Džiugu“.

Tai jau bus ketvirtasis oficialus gargždiškių ir telšiškių susitikimas šiame sezone. Šiuo metu tarpusavio susitikimuose pranašumą turi „Banga“. Gegužės 3 dieną Telšiuose vykusiose rungtynėse „Banga“ ilgą laiką pirmavo po B. Aniso įvarčio pirmajame kėlinyje, tačiau artėjant dvikovos pabaigai telšiškiai rezultatą išlygino (1:1).

Birželio 27 dieną Gargžduose „Banga“ šventė pergalę 1:0. Po 15 minutę S. Urbio pelnyto įspūdingo įvarčio telšiškiai turėjo iniciatyvą, tačiau taip ir nepralaužė „Bangos“ gynybinių įtvirtinimų.

Paskutinėje akistatoje liepos 16 dieną Telšiuose gargdiškiams teko verstis be trijų diskvalifikuotų žaidėjų. Negana to, jau 12 minutę šeimininkai išsiveržė į priekį. Visgi besibaigiant pirmajam kėliniui po K. Urbaičio perdavimo M. Pinto užtikrintu smūgiu galva išlygino rezultatą. Nepaisant abiejų komandų pastangų antrajame kėlinyje, dvikova taip ir baigėsi 1:1.

Po šios dvikovos abi komandos sužaidė dar po vieną susitikimą. „Banga“ po itin prasto pirmojo kėlinio net 1:4 pralaimėjo „Hegelmann Litaue“, o „Džiugas“ išvykoje 2:3 nusileido „Riteriams“.

Bilietus į šią dvikovą įsigyti galima TICKET MARKET interneto svetainėje.