Trečiadienį Gargžduose – I lygos rungtynės

VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Trečiadienį 19 valandą Gargždų miesto stadione „Banga B“ žais I lygos 16 turo rungtynes su FA „Šiauliais“.

I lygos komandos tik praėjusį savaitgalį vėl sugrįžo į aikštes po trijų savaičių pertraukos. Sugrįžimas buvo sėkmingas tiek gargždiškiams, tiek šiauliečiams. „Banga B“ įspūdingu rezultatu 6:1 svečiuose įveikė „Panevėžį B“, o „Šiauliai“ namie 4:1 palaužė „Neptūno“ pasipriešinimą.

Pirmoji jaunųjų gargždiškių ir šiauliečių tarpusavio dvikova Šiauliuose baigėsi lygiosiomis 1:1. Tą kartą I lygoje debiutuojantys „Bangos B“ futbolininkai nustebino šio sezono favoritus sunkiai įveikiama gynyba, o besibaigiant rungtynėms netgi buvo labai arti pergalės. 83 minutę I. Venckus pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus, o šiauliečiai išsigelbėjo tik per teisėjo pridėtą laiką, kai rezultatą išlygino patyręs A. Jankauskas.

Bilietus į šią dvikovą įsigyti galima TICKET MARKET interneto svetainėje.