„Banga“ nusileido „Dainavai“

Asociatyvi VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. Asociatyvi VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Sekmadienį Alytuje „Banga“ 1:3 nusileido „Dainavai“.

Pirmajame kėlinyje komandos nelepino aistruolių pavojingų atakų gausa. 17 minutę „Banga“ pirmoji galėjo pasižymėti. Deja, po R. Matos perdavimo iš dešiniojo krašto S. Yoshikawa galva iš kelių metrų smūgiavo tiesiai į „Dainavos“ vartininką M. Matijošką. Kur kas sėkmingiau galva sužaidė alytiškių legionierius S. Hamulic, 27 minutę po pakelto kampinio galva nukreipęs kamuolį į I. Driomovo vartus.

Besibaigiant pirmajam kėliniui „Bangai“ pavyko kelios aštresnės atakos. 41 minutę po S. Urbio perdavimo iš kairiojo krašto D. Zubausko galva smūgiuotą kamuolį sugavo M. Matijoška. Per teisėjo pridėtą laiką sėkmė nusisuko nuo aikštės šeimininkų. Po S. Yoshikawa perdavimo iš kairiojo krašto „Dainavos“ gynėjas kliudė kamuolį ir suklaidino vartus palikusį M. Matijošką. D. Zubauskui beliko galva nukreipti kamuolį į vartus – 1:1.

Rungtynių baigtį iš esmės nulėmė labai prastai sužaista antrojo kėlinio pradžia. 52 minutę po perdavimo iš dešiniojo krašto gynėjų pamirštas S. Hamulic smūgiu galva vėl išvedė į priekį šeimininkus. Po trijų minučių „Dainavai“ pakėlus kampinį prie „Bangos“ vartų kilo sumaištis ir Y. Terzi iš arti padidino alytiškių persvarą iki dviejų įvarčių.

Po tokio šalto dušo „Bangai“ nebepavyko sugrįžti į rungtynes. „Dainava“ netgi turėjo realesnių galimybių dar padidinti savo persvarą.

Rungtynių santrauka – Optibet A lyga YouTube kanale.

David Afonso komentaras – Optibet A lyga YouTube kanale.

Dainava (Alytus) – Banga (Gargždai) 3:1 (1:1).

Įvarčiai: 27 min. ir 52 min. S.vHamulic, 55 min. Y. Terzi (Dainava); 45+3 min. D. Zubauskas (Banga).

Įspėjimai: 33 min. D. Tsallagov, 45+3 min. H. Devens (Dainava); 59 min. E. Stočkūnas, 90 min. S. Urbys (Banga).

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas, D. Padaigis, M. Pinto, E. Bračkus, E. Stočkūnas, R. Matos (64′ R. Vėževičius), D. Norvilas (64′ K. Urbaitis), D. Romanovskij, S. Yoshikawa (78′ P. Lotužys), S. Urbys, D. Zubauskas (88′ S. Rakauskas). Atsargoje liko: M. Bertašius, K. Smilingis, V. Antužis, P. Srėbalius, K. Žebrauskas.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Gargždų miesto stadione rugsėjo 18 dieną 17 valandą su Kauno „Žalgiriu“.