Du kartus pirmavusi „Banga“ apmaudžiai pralaimėjo Kauno „Žalgiriui“

Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Šeštadienį Gargžduose „Banga“ 2:3 pralaimėjo Kauno „Žalgiriui“. Dvikova gargždiškiams susiklostė itin apmaudžiai – „Banga“ du kartus pirmavo, tačiau pralaimėjo.

Po tikslaus tolimo R.Vėževičiaus perdavimo S.Yoshikawa įveikė varžovų vartų sargą ir jau 6 minutę „Banga“ išsiveržė į priekį. Kauniečiams pavyko atstatyti pusiausvyrą 33 minutę, kai E.David pasinaudojo „Bangos“ gynėjų klaida baudos aikštelėje. Tačiau jau po kelių minučių suklydo svečiai – baudos aikštelėje buvo pargriautas D.Zubauskas, o skirtą baudinį realizavo K.Urbaitis.

Antrojo kėlinio pradžioje progų turėjo abi komandos. Ne kartą komandas gelbėjo vartininkai, o kartą po D.Zubausko smūgio kamuolys atsimušė į skersinį. 70 minutę fortūna dar kartą nusisuko nuo „Bangos“. Po poros klaidų savoje baudos aikštelėje kamuolys nuo M.Pinto įskriejo į savus vartus. Negana to, 84 minutę L.Pilibaitis įspūdingu smūgiu iš baudos aikštelės išvedė į priekį svečius – 2:3.

Rungtynių pabaigoje „Banga“ turėjo galimybių iškovoti bent tašką, tačiau pavojingą M.Pinto smūgį atrėmė gynėjas, o I.Venckus iš kelių metrų pasiuntė kamuolį virš vartų.

Rungtynių santrauka – „Optibet A lyga“ YouTube kanale.

David Afonso komentaras – „Optibet A lyga“ YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – Žalgiris (Kaunas) 2:3 (2:1).

Įvarčiai: 6 min. S.Yoshikawa, 38 min. (iš 11m) K.Urbaitis (Banga); 33 min. E.David, 70 min. M.Pinto (Banga) į savo vartus, 84 min. L.Pilibaitis (KŽalgiris).

Įspėjimai: 20 min. K.Urbaitis, 26 min. R.Vėževičius, 41 min. D.Norvilas, 90+3 min. R.Matos (Banga); 25 min. D.Putrius, 87 min. M.Thuique, 87 min. E.Girdvainis (KŽalgiris).

„Bangos“ sudėtis: I.Driomovas, R.Vėževičius, M.Pinto, E.Bračkus (89′ V.Antužis), D.Padaigis, R.Matos, D.Romanovskij, D.Norvilas, K.Urbaitis (85′ K.Žebrauskas), S.Yoshikawa, D.Zubauskas (61′ I.Venckus). Atsargoje liko: M.Bertašius, E.Jurjonas, J.Kerpė, P.Lotužys, M.Petrikas, P.Srėbalius.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Marijampolėje rugsėjo 26 dieną 15 valandą su „Sūduva“.