Logo
 Spausdinti šį puslapį

„Gargždai“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą

BC „Gargždai“ nuotr. BC „Gargždai“ nuotr.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (3-0) naujajame „7bet-NKL“ sezone ir toliau žygiuoja pergalingai.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 87:62 (16:18, 30:16, 23:12, 18:16) susitvarkė su „Gargždais“ (2-1) ir iškovojo trečiąją pergalę iš tiek pat galimų.

„Sūduva-Mantinga“ iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Aurimas Urbonas pataikė dvitaškį, Lukas Aukštikalnis realizavo baudos metimą, Šarūnas Beniušis surinko penkis taškus paeiliui, o marijampoliečiai spurtavo 11:2 bei įgijo dviženklę persvarą – 32:22.

Ketvirčiui artėjant į pabaigą Edvinas Jezukevičius realizavo baudas, A. Urbonas atseikėjo tritaškį ir „Sūduva-Mantinga“ pirmavo 42:29.

Šeimininkai visus klausimus išsprendė po ilgosios pertraukos. Ignas Labutis pelnė taškus iš po krepšio, L. Aukštikalnis smeigė tritaškį, A. Urbonas pridėjo dvitaškį ir po atkarpos 12:5 Marijampolės klubo persvara išaugo iki 18 taškų (58:40).

Atgal nebesižvalgiusi „Sūduva-Mantinga“ ramiai užbaigė susitikimą ir įsirašė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojams I. Labutis pelnė 18 taškų (5/6 dvit., 1/2 trit., 5/9 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį bei išprovokavo 7 pražangas.

Š. Beniušis pridėjo 18 taškų (6/9 dvit., 1/1 trit., 3/3 baud.), 5 sugriebtus ir 2 perimtus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 5 išprovokuotas pražangas bei 3 klaidas.

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis (6/9 dvit.) ir Ignas Labutis (5/6 dvit.) po 18, Lukas Aukštikalnis 17 (3/6 trit.), Aurimas Urbonas 11 (9 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Gargždai“: Mantas Ruikis 19 (5/6 dvit.), Jonas Dumašius ir Benas Ilevičius po 8.