Pratęsimo dramoje Šakiuose – „Gargždų“ triumfas ir dvyliktoji pergalė iš eilės

(1 balsas)
M. Baranausko nuotr. M. Baranausko nuotr.

Dramatišką pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Gargždai“ (14-1).

Eriko Kubiliaus auklėtiniai svečiuose per pratęsimą 80:79 (16:21, 27:18, 17:7, 13:27, 7:6) nugalėjo Šakių „Vytį“ (6-9) ir pratęsė savo laimėjimų seriją iki dvylikos.

Ketvirtajame kėlinyje „Vyčio“ lyderis Aurelijus Pukelis su išprovokuota pražanga ir abiem taikliais baudų metimais išvedė savo komandą į priekį 2 taškais (69:67), tačiau netrukus kitoje aikštelės pusėje Simas Galdikas lygino rezultatą (69:69).

Kitame išpuolyje Šakių ekipa turėjo dvi progas pasižymėti, bet to nepadarė, o Mindaugas Stašys smeigė tolimą metimą (72:69).

Po minutės pertraukėlės komandos apsikeitė klaidomis, o Gabrieliaus Čelkos dvitaškis, likus 12 sekundžių iki pagrindinio laiko pabaigos, „grąžino“ „Vytį“ į rungtynes (71:72).

Marijus Užupis greitai prasižengė, „Gargždų“ snaiperis Mantas Ruikis įmetė vieną baudą (73:71), o likus 2 sekundėms iki rungtynių pabaigos M. Užupis dvitaškiu išnešė Šakių komandą į pratęsimą (73:73).

Pratęsime tiksint paskutinėms 11 sekundžių „Gargždai“ turėjo vos 1 taško persvarą (80:79), kurią Aurelijus Pukelis atsidūręs po krepšiu galėjo panaikinti, tačiau metimas neįkrito ir svečiai iš Gargždų šventė dramatišką pergalę.

„Gargždų“ ekipoje išsiskyrė M. Ruikis, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 20 taškų (5/6 dvit., 2/5 trit., 4/5 baudų), 4 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 30 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Simas Galdikas, per 28 minutes pelnęs 23 taškus (9/12 dvit.). Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Šakių komandai A. Pukelis per 30 minučių pelnė 21 tašką (2/5 dvit., 5/8 trit., 2/2 baudų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 30 naudingumo balų.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 21 (5/8 trit., 14 atk. kam., 30 naud.), Gabrielius Čelka 14 (4/6 dvit., 2/3 trit., 7 atk. kam.), Paulius Beliavičius 13 (2/9 trit., 5 rez. perd., 4 kld.), Marijus Užupis (1/7 trit., 5 atk. kam.) ir Augustinas Mikštas (1/5 trit.) po 9, Karolis Kokoška 7.

„Gargždai“: Simas Galdikas 23 (9/12 dvit., 5/7 baud., 8 atk. kam., 27 naud.), Mantas Ruikis 20 (5/6 dvit., 2/5 trit., 3 per. kam., 30 naud.), Marius Runkauskas 10 (2/10 trit., 4 rez. perd.), Ernestas Bružas 9 (1/5 trit., 5 atk. kam.), Jonas Dumašius 8 (2/3 trit.).