Logo
 Spausdinti šį puslapį

Savaitgalį „Gargždų pramogos“ užtikrintai įveikė „Radviliškį“

Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos nuotr. Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos nuotr.

Šeštadienį Gargžduose pergalę Lietuvos Futsal A lygoje šventė „Gargždų pramogų“ ekipa. Ji savo žiūrovų akivaizdoje 3:1 palaužė ŠSPC „Radviliškį“.

Rungtynių pradžioje svečiai pirmieji įsiveržė į priekį. „Radviliškiui“ pirmąjį įvartį pelnė Agnius Juozapaitis, pasižymėjęs 4-ąją minutę.

Donatas Surblys po mažiau nei dešimties minučių atstatė „status quo“ ir toks rezultatas išliko iki pat pertraukos. Po jos įvarčius jau mušė tik „Gargždų pramogos“. Įpusėjus kėliniui, vos per kelias minutes, po kartą tiksliai smūgiavo Valdas Pocevičius ir Tomas Tamošauskas, o greitai suduoti du smūgiai „Radviliškiui“ buvo „mirtini“.

Rezultatai:

Gargždų „Pramogos“ 3:1 ŠSPC „Radviliškis“

4’ [0:1] Agnius Juozapaitis;

13’ [1:1] Donatas Surblys;

28’ [2:1] Valdas Pocevičius;

29’ [3:1] Tomas Tamošauskas.