Nesulaikomas M. Runkauskas atvedė „Gargždus“ į triuškinančią pergalę

M. Baranausko nuotr. M. Baranausko nuotr.

Lemiamame rungtynių kėlinyje dominavę „Gargždai“ (17-4) iškovojo septynioliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Gargždų klubas savo aikštėje 88:67 (19:22, 18:17, 29:22, 22:6) įveikė Palangos „Kuršius“ (9-12).

Antrajame kėlinyje po Nojaus Naivoro taškų „Kuršiai“ susikūrė apčiuopiamą 9 taškų pranašumą (39:30), tačiau Arvydo Kačino dvitaškis, Giedriaus Sakalo tritaškis ir Mariaus Runkausko baudų metimai prieš ilgąją pertrauką priartino lygos lyderius prie Palangos komandos (37:39).

Lemiame kėlinyje „Gargždai“ supančiojo savo varžovus gynybos gniaužtuose – leido įmesti vos 6 taškus, o patys paspruko į priekį ir šventė užtikrintą pergalę.

Gargždų komandai Marius Runkauskas per 26 minutes pelnė 27 taškus (4/6 dvit., 5/8 trit., 4/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Šiame susitikime M. Runkauskui pritrūko dviejų taškų, kad jis pagerintų savo rezultatyvumo rekordą „7bet-NKL“ čempionate. Mače su Kauno r. „Atletu“ gynėjas pelnė 28 taškus.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Derekas Hanesas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 27 taškai (7/10 dvit., 4/6 trit., 1/1 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

„Gargždai“: Marius Runkauskas 27 (4/6 dvit., 5/8 trit., 27 naud.), Mantas Ruikis 18 (2/4 trit., 8/9 baud.), Simas Galdikas 15 (5/7 dvit., 5/5 baud., 5 atk. kam., 2 blok., 4 kld.), Mindaugas Stašys 12 (6/6 baud., 6 rez. perd.), Giedrius Sakalas 9 (2/3 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 27 (7/10 dvit., 4/6 trit., 25 naud.), Tadas Kararinas 10 (2/4 trit.), Karolis Sapiega 9 (4/5 dvit., 0/7 trit.), Tadas Budrys 7.