Gargždų sportininkėms – Lietuvos U14 uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionato bronza

Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Šeštadienį Klaipėdos smėlio arenoje vyko Lietuvos U14 uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionato finalinis etapas. Jame varžėsi 15 komandų, o tarp jų – ir dvi Klaipėdos r. BĮ „Sporto centras“ ekipos.

Puikiai lemiamose varžybose pasirodė Austėja Vyšniauskaitė ir Rusnė Lukauskaitė, kurios paskutiniame etape iškovojo trečiąją vietą. Šiose varžybose taip pat debiutavo ir kita gargždiškių pora – Gustė Būdvytytė ir Agnetė Labrincaitė. Nors merginos ir nepasiekė aukštų laimėjimų, tačiau gavo naudingos varžybinės patirties.

Pasibaigus paskutinėms finalinio etapo varžyboms, buvo sumuojami keturių čempionato etapų rezultatai. Trenerės Jolantos Žukauskienės džiaugsmui, Austėja Vyšniauskaitė ir Rusnė Lukauskaitė surinko 176 taškus bei iškovojo bronzos medalius. Antra vieta atiteko Vilniaus „Auksma“ tandemui, o čempionėmis tapo Šiaulių SC „Dubysos“ komanda.