Šiauliečiai namuose neįveikė „Bangos“: rungtynės baigėsi lygiosiomis

Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr. Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr.

Sekmadienį „Optibet A lygos“ rungtynėse sirgaliai pamatė nuožmią Gargždų „Bangos“ gynybą, kuri leido iškovoti tašką svečiuose.

14-ojo turo rungtynėse svečiuose gargždiškiai su FA „Šiauliai“ futbolininkais pasidalino po tašką – 1:1 (1:0)

Pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė šeimininkams, tačiau nerealizuotos progos kainavo brangiai – vieno iš pirmųjų aštresnių išpuolių metu „Banga“ išsiveržė į priekį.

24-ąją minutę Gargždų ekipos brazilas Renanas Paulino ryžosi tolimam šūviui, kuris virto įvarčiu. Lukas Paukštė savo komandos neišgelbėjo, tad R. Paulino džiaugėsi pirmuoju taikliu smūgiu šiemet.

Iki pertraukos svečiams teko atlikti priverstinį keitimą – vietoje negalėjusio mačo tęsti Valdo Paulausko į kovą buvo mestas Shogo Yoshikawa.

FA „Šiauliai“ futbolininkų atakos tęsėsi ir antrame kėlinyje. Geros progos metu į vartų plotą nepataikė Danielis Romanovskis, dar keli smūgiai skriejo pro šalį. Dvikovai artėjant į pabaigą, neužtikrintai pradėjo žaisti „Bangos“ vartininkas Kornelijus Smilingis – sykį Justas Petravičius jam klaidą atleido.

Vis dėlto 85-ąją minutę standartinės padėties K. Smilingis vėl sužaidė nesėkmingai, tad Rokas Lekiatas smūgiu galva nukreipė kamuolį į paliktus vartus.